Muž ležal na posteli bez známok života. Všade naokolo bola krv

24.03.2019 19:00 Noviny.sk Krimi

Muž ležal na posteli bez známok života. Všade naokolo bola krv

RUŽOMBEROK / Okolnosti smrti 47-ročného muža z Ružomberka preverujú policajti. Ráno ho bez známok života našiel jeho spolubývajúci. Muž ležal na posteli s poranenou hlavou, všade navôkol bola krv. Obhliadajúci lekár nevylúčil cudzie zavinenie.

Muža bez známok života našiel v rodinnom dome, neďaleko ružomberského centra, ráno jeho kamarát. "Presne neviem čo sa stalo, ale v sobotu išiel z krčmy opitý domov," uviedol kamarát Ladislav. Ladislav býval s Ivanom v ošarpanom dome bez elektriny niekoľko mesiacov. V noci keď sa vrátil do domu, Ivana uvidel v prítmí ako leží na posteli, viac mu nevenoval pozornosť. Keď sa ráno prebudil, jeho kamarátovi už nebolo pomoci. "Som prešiel okolo neho, ľahol som si a až ráno, keď som sa zobudil som ho našiel v kaluži krvi," opísal udalosti Ladislav. "V nedeľu dopoludnia bol v ružomberskom rodinnom dome nájdený mŕtvy 47-ročný muž. V súčasnej dobe na mieste vykonávame prvotné procesné úkony a opatrenia v zmysle Trestného poriadku," informoval Radko Moravčík, hovorca KR PZ Žilina. 

Podľa Ladislava mal jeho spolubývajúci ranu na hlave. Obhliadajúci lekár na mieste nevylúčil cudzie zavinenie smrti. Policajti miesto opáskovali a postupne prehľadali dom, aj jeho okolie. Pre podozrenie z násilnej trestnej činnosti na miesto dorazil aj tím kriminalistov zo Žiliny. "Za účelom zistenia presnej príčiny smrti muža bude nariadená pitva. Ďalšie okolnosti prípadu, ako aj právna kvalifikácia skutku, sú predmetom prebiehajúceho vyšetrovania," dodal Radko Moravčík.

Zdrogovaného vodiča zastavila až streľba policajtov. V istom momente počas jazdy letel z okna aj samopal:

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Prečítajte si tiež

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

17:40 Súdna sieň
19:00 Krimi
19:30 Noviny TV JOJ
17:10 Profesionáli VII.
18:00 Profesionáli VII.
18:50 Fórky, vtipky XXVIII.
17:00 C.S.I.: Kriminálka New York V.
18:00 C.S.I.: Kriminálka New York V.
19:00 Najšpinavšie domácnosti II.
17:40 Strážca vesmíru Roger
17:50 Rapotáčik 2
18:00 Máša a medveď III.
16:50 Všechno musí pryč
18:40 Vánoční show
20:15 Reportér