Mladík, ktorý viezol svojich kamarátov, vyletel z cesty. Nehoda si vyžiadala jednu obeť

Mladík, ktorý viezol svojich kamarátov, vyletel z cesty. Nehoda si vyžiadala jednu obeť

SVÄTOPLUKOVO / Rýchla jazda autom, v ktorom sedeli piati mladí ľudia sa skončila tragickou zrážkou. Nehoda sa stala v sobotu pred polnocou v obci neďaleko Nitry. Vozidlo, po náraze skončilo zdemolované na streche. Dvadsaťštyriročný vodič zrážku neprežil, spolujazdci z ktorých najmladšie dievča má iba 14 rokov, skončili s vážnymi zraneniami v nemocnici.

Posádka s piatimi mladými ľuďmi na trojdverovom aute sa vo vysokej rýchlosti rútila do zákruty. Vodič ale riadenie nezvládol a vyletel z cesty. "Vodič neprispôsobil rýchlosť stavu a povahe vozovky," informovala policajná hovorkyňa Renáta Čuháková. Potom, ako vozidlo vyšlo zo zákruty letelo ešte niekoľko metrov a vrazilo do oplotenia rodinného domu. 

Po náraze do betónového oplotenia auto odhodilo a skončilo zdemolované na streche. Traja ľudia zostali v zdemolovanom aute zakliesnení. Pomáhali im hasiči. 24-ročnému Sebastiánovi, ktorý auto riadil, už pomôcť nedokázali. Štrnásťročné a 22-ročné dievčatá spolu s 19 a 22-ročným chlapcom záchranári prevážali do okolitých nemocníc. 

Na mieste bol aj znalec z odboru dopravy, ktorý spolu s políciou zisťuje ďalšie okolnosti zrážky. Majiteľ domu, ktorému auto vrazilo od betónového oplotenia, hovorí o zradnej zákrute, ktorá si kedysi už jeden život vyžiadala. 

Jazdu pravdepodobne nezvládla ani mladá žena. Auto zostalo úplne zdemolované. Viac v reportáži tu: 

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Prečítajte si tiež

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

17:40 Súdna sieň
19:00 Krimi
19:30 Noviny TV JOJ
17:10 Profesionáli VII.
18:00 Profesionáli VII.
18:50 Fórky, vtipky XXVIII.
17:00 C.S.I.: Kriminálka New York V.
18:00 C.S.I.: Kriminálka New York V.
19:00 Najšpinavšie domácnosti II.
17:40 Strážca vesmíru Roger
17:50 Rapotáčik 2
18:00 Máša a medveď III.
16:50 Všechno musí pryč
18:40 Vánoční show
20:15 Reportér