Mladík, ktorý viezol svojich kamarátov, vyletel z cesty. Nehoda si vyžiadala jednu obeť

Mladík, ktorý viezol svojich kamarátov, vyletel z cesty. Nehoda si vyžiadala jednu obeť

SVÄTOPLUKOVO / Rýchla jazda autom, v ktorom sedeli piati mladí ľudia sa skončila tragickou zrážkou. Nehoda sa stala v sobotu pred polnocou v obci neďaleko Nitry. Vozidlo, po náraze skončilo zdemolované na streche. Dvadsaťštyriročný vodič zrážku neprežil, spolujazdci z ktorých najmladšie dievča má iba 14 rokov, skončili s vážnymi zraneniami v nemocnici.

Posádka s piatimi mladými ľuďmi na trojdverovom aute sa vo vysokej rýchlosti rútila do zákruty. Vodič ale riadenie nezvládol a vyletel z cesty. "Vodič neprispôsobil rýchlosť stavu a povahe vozovky," informovala policajná hovorkyňa Renáta Čuháková. Potom, ako vozidlo vyšlo zo zákruty letelo ešte niekoľko metrov a vrazilo do oplotenia rodinného domu. 

Po náraze do betónového oplotenia auto odhodilo a skončilo zdemolované na streche. Traja ľudia zostali v zdemolovanom aute zakliesnení. Pomáhali im hasiči. 24-ročnému Sebastiánovi, ktorý auto riadil, už pomôcť nedokázali. Štrnásťročné a 22-ročné dievčatá spolu s 19 a 22-ročným chlapcom záchranári prevážali do okolitých nemocníc. 

Na mieste bol aj znalec z odboru dopravy, ktorý spolu s políciou zisťuje ďalšie okolnosti zrážky. Majiteľ domu, ktorému auto vrazilo od betónového oplotenia, hovorí o zradnej zákrute, ktorá si kedysi už jeden život vyžiadala. 

Jazdu pravdepodobne nezvládla ani mladá žena. Auto zostalo úplne zdemolované. Viac v reportáži tu: 

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Prečítajte si tiež

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

15:35 SKUTOČNÉ PRÍBEHY
17:00 NOVINY O 17:00
17:50 Súdna sieň
16:00 Simpsonovci XXII.
16:30 Simpsonovci XXII.
17:00 Profesionáli III.
16:00 Vtierka Castle III.
17:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X.
18:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X.
16:05 Malý Elvis a priatelia
16:35 Sníček
16:45 Okido I.
16:05 Zátah
18:20 Nanga Parbat
20:15 FILM TÝDNE: PREMIÉRA: Skutečný Rocky Balboa