Záhadná smrť vo Zvolene. Telo ženy našli na chodbe bytovky

Záhadná smrť vo Zvolene. Telo ženy našli na chodbe bytovky

ZVOLEN / Záhadná smrť vo Zvolene. Mŕtve telo 49-ročnej ženy našli znepokojení obyvatelia na chodbe bytovky. Okolie uzavreli policajti. Vchod lemovala policajná páska.

​Nešťastie sa odohralo v bytovke v centre Zvolena. Obyvatelia trávili pokojný večer vo svojich bytoch, keď ich náhle vyrušil hluk na chodbe. Bol to znepokojivý pohľad, ktorý sa im naskytol na schodisku na prvom poschodí. Našli tam neznámu ženu, bezvládne ležala na zemi. "Záchranári oživovali ženu desiatky minút, nepodarilo sa im ju zachrániť a lekár musel konštatovať smrť," uviedla hovorkyňa záchranárov Alena Krčová. 

Okolie bytovky uzavreli, okolo vchodu natiahli policajnú pásku a dovnútra sa nikto nepovolaný nedostal. Stopy súvisiace s podozrivým úmrtím zaisťovali kriminalisti, bol tam aj policajný technik. Telo 49-ročnej ženy prezrel obhliadajúci lekár a nariadil súdnu pitvu. 

Čo sa stalo presne a za akých okolností zomrela, vyšetruje polícia. Podľa nich ide o 49-ročnú Annu pochádzajúcu z neďalekej Sielnice. Vo zvolenskej bytovke bývala zrejme v prenájme. Pravdepodobne sa večer vracala domov, no čo presne sa na chodbe krátko pred smrťou odohralo, zatiaľ nevie povedať nikto.

Faltániová - začali sme trestné stíhanie za usmrtenie

Pozrite si archívnu reportáž o nedávnom prípade. V byte našli mŕtve tela matky a syna: 

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

13:40 Hry o život: Skúška ohňom
16:45 Zase ona!
19:00 Krimi
13:50 Bordelári
14:35 Bordelári
15:15 MOJA PRVÁ DOVOLENKA
13:45 Nákupné maniačky
14:50 Nákupné maniačky
15:55 X Factor Veľká Británia XIV.
14:05 Robošváb II.
14:30 Sherm a jeho mikróby
14:45 Ferdo Mravec
13:15 Dobrou noc a hodně štěstí
15:05 Království surikat: Příběh začíná
16:30 Jiný svět