Vážna dopravná nehoda pri Žiline. Zrazili sa tri autá

Vážna dopravná nehoda pri Žiline. Zrazili sa tri autá

STREČNO / Na ceste pri Strečne sa zrazili tri autá. Nehodu spôsobil pravdepodobne mikrospánok českého vodiča. Tento 47-ročný muž má ľahké zranenia, no ďalší vodič, ktorého museli hospitalizovať, je na tom horšie.

Priebeh tejto nehody popísal priamy svedok, ktorý išiel z Martina do Žiliny. Pamätá si moment, keď pred sebou zazrel čierne auto. Údajne vodič náhle prešiel do protismeru, podľa svedka to vyzeralo ako mikrospánok. Tento vodič, našťastie, stihol strhnúť volant tak, že jeho auto oškrelo len nárazník.

"Dve osoby boli zranené, do príchodu zdravotnej služby sme im poskytovali prvú pomoc," vyjadril sa veliteľ zásahu hasičov Andrej Fergel. Po silnom náraze odhodilo malú dodávku do priekopy. Viacerí šoféri, ktorí tadiaľ išli, okamžite zastavili, aby bežali zraneným vodičom na pomoc.

Dvoch zranených mužov previezli záchranári do žilinskej nemocnice. "Jeden z pacientov utrpel ľahké zranenia, pomliaždeniny hrudníka a odreniny, čiže jeho zdravotný stav nevyžadoval ďalšiu hospitalizáciu. Druhý pacient, bohužiaľ, musel zostať hospitalizovaný, utrpel zlomeninu panvy a ďalšie zranenia," povedala hovorkyňa FnsP Žilina Lenka Záteková. Vážna dopravná nehoda ochromila na celé popoludnie dopravu na ceste medzi Žilinou a Martinom.

Neďaleko Prievidze sa zrazili dve osobné autá: 

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

20:35 INKOGNITO
22:00 INKOGNITO
23:10 SEDEM
20:10 Spojenec
22:25 OKTAGON MAGAZIN
23:00 Bláznivá jazda
21:00 C.S.I.: Kriminálka Miami
22:00 C.S.I.: Kriminálka Miami
22:55 ŽREBOVANIE
21:35 Sam a Max
22:00 Jahôdka a jej kamaráti I.
22:20 Požiarnik Sam VIII.
20:15 2 Bobule
22:00 Alibi na klíč
23:35 Extáze