Tínedžerka Katarína si požičala auto od strýka, do cieľa nedošla

Tínedžerka Katarína si požičala auto od strýka, do cieľa nedošla

ROŽŇAVA / Zdemolované auto uprostred cesty, zranená 19-ročná vodička a všetky záchranné zložky v pohotovosti. Takto to vyzeralo v obci Rakovnica pri Rožňave. Katarína si mala auto požičať od svojho strýka, avšak do cieľa svojej cesty už nedošla. V obci narazila do betónového múra.

​Katarína prešla do protismeru a narazila do betónového múru. V aute okamžite vystrelili airbagy. Okolo dopravnej nehody náhodou prechádzali záchranári, ktorí mladej žene okamžite podali prvú pomoc. 

Von z auta ju pomáhali dostať aj hasiči. Bola celý čas pri vedomí, so záchranármi komunikovala, na nehodu si ale nepamätala. "Vo vozidle sa nachádzala zranená osoba, tú sme spolu s pracovníkmi rýchlej zdravotnej pomoci pomohli vyslobodiť z vozidla a naložiť do sanitného vozidla," informoval veliteľ zásahu Dušan Šmelko.

Záchranári ju so zraneniami previezli do rožňavskej nemocnice. Náraz bol taký silný, že poškodil aj múr na budove. Hasiči zdemolované auto zabezpečili proti úniku ropných látok. Čo bolo príčinou toho, že 19-ročná Katarína prešla do protismeru a narazila do múru domu, je predmetom vyšetrovania. 

Pozrite si archívnu reportáž o podobnom prípade: 

Zdroj: noviny.sk

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

06:50 Noviny TV JOJ
07:40 Labková patrola I.
08:05 Káčerovo I.
06:15 Súdna sieň
07:30 Súdna sieň
08:30 NOVÁ ZÁHRADA
06:00 X Factor Veľká Británia XIV.
07:40 X Factor Veľká Británia XIV.
09:00 Áno, šéfe! USA IV.
07:10 Požiarnik Sam IX.
07:20 Požiarnik Sam IX.
07:30 Kúzlovanie
06:05 Mia a bílý lev
07:55 Tah pěšcem
09:55 Dobrou noc a hodně štěstí