Vodič po silnom náraze nedokázal z auta vystúpiť sám, cestu museli úplne uzavrieť

Vodič po silnom náraze nedokázal z auta vystúpiť sám, cestu museli úplne uzavrieť

HUMENNÉ / Po silnom náraze už z auta nedokázal vystúpiť, a tak po čelnej zrážke museli vodičovi pomáhať nielen záchranári, ale aj hasiči. Nehoda sa stala v obci Brekov. Cestu museli v oboch smeroch uzavrieť.

K čelnej zrážke dvoch áut došlo okolo tretej popoludní v obci Brekov. Jeden z vodičov zostal v aute zakliesnený. Silný náraz vozidlo zdemoloval tak, že 37-ročný vodič z neho bez pomoci vystúpiť nedokázal. "Vo vozidle bola zakliesnená osoba, ktorú sme vyslobodili a odovzdali do sanitky," uviedol veliteľ hasičov v Humennom Jozef Krigovský.

"Pri dopravnej nehode sa zranil muž, ktorý utrpel úraz hlavy. Po ošetrení záchranármi bol transportovaný do nemocnice," uviedla hovorkyňa záchranárov Alena Krčová. Cesta bolo v oboch smeroch na niekoľko minút uzavretá. Neskôr policajti premávku riadili v jednom pruhu. Presná príčina dopravnej nehody je v štádiu vyšetrovania. Podľa polície ale išlo pravdepodobne o nedanie prednosti v jazde. Vodič utrpel úraz hlavy a záchranári ho previezli do nemocnice.

Na východe Slovenska nedávno spôsobovala problémy poľadovica.

Zdroj: noviny.sk

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

05:05 Noviny TV JOJ
05:45 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
05:20 Súdna sieň
06:10 Dr. LUDSKY
07:30 Panelák VII.
05:35 Profesionáli VIII.
06:05 Prvé oddelenie II.
06:25 Prvé oddelenie II.
05:00 Rybičky Flip a Flap
05:05 Sníček
05:15 Tashiho svet
05:25 Z ulice na green
07:10 Kapitán Trueno a Svatý Grál
09:15 Království surikat: Příběh začíná