Čelná zrážka áut skončila tragicky. V aute sedelo aj deväťročné dievča

Čelná zrážka áut skončila tragicky. V aute sedelo aj deväťročné dievča

JASENOVO / Hasiči z Turčianskych Teplíc zasahovali pri vážnej dopravnej nehode. Došlo k zrážke dvoch osobných áut, pričom jedna osoba na mieste zraneniam podľahla. Ďalšie tri osoby sa vážne zranili. V jednom z áut sedelo aj 9-ročné dievča.

Päťdesiatsedemročný Ľubomír, ktorý pochádzal z obce Nitrianske Rudno, prešiel do protismeru. Čelne sa zrazil s autom, v ktorom sa s rodičmi viezla aj 9-ročná dcéra. "Vodič za pravotočivou zákrutou prešiel do protismeru, kde došlo k zrážke s oproti idúcim vozidlom," uviedla policajná hovorkyňa Jana Balogová. Po silnom čelnom náraze Peugeot narazil vodičovou časťou do stromu. Ľubomír zostal za volantom zakliesnený.

 

Hasiči potrebovali pri zásahu aj hydraulické zariadenie, aby ním vyslobodili jednu osobu, ktorá zostala v aute zakliesnená. Aj keď sa hasičom podarilo Ľubomíra zo zdemolovanéhu peugeotu rýchlo dostať , pomôcť mu už žiaľ nedokázali ani oni a ani záchranári.  Druhý šofér auta sa mu už totiž vyhnúť nedokázal. 

Otec rodiny Stanislav utrpel pri zrážke ľahšie zranenia, jeho manželka a 9-ročná dcérka sa zranili ťažko. Cestu museli policajti počas dokumentovania tragickej nehody úplne uzavrieť. "Prípad prevzal vyšetrovateľ, okolnosti sú predmetom vyšetrovania, cesta musela byť z dôvodu dokumentovania  na nevyhnutne potrebný čas uzavretá," oznámila hovorkyňa polície. 

Vážna nehoda sa stala aj známemu youtuberovi. Pozrite si reportáž:

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Prečítajte si tiež

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

08:50 Harry a Meghan – Kráľovská romanca
11:00 Ladíme 2
13:30 Neserte nám pestúnku
07:45 Bláznivá olympiáda
10:10 Superpolicajti z Miami
12:35 NAJLEPŠIE SLOVENSKÉ TORTY
09:35 Hľadá sa dom pre milionárov Los Angeles XI.
11:05 Hľadá sa dom pre milionárov Los Angeles XI.
12:25 Rozpáľ to v Španielsku, šéfe!
09:30 Ruby z dúhy I.
09:50 Knihy od Stonožky
10:00 Jahôdka a jej kamaráti I.
09:35 Rande naslepo
11:35 Arrietty ze světa půjčovníčků
13:20 Přijímačky