Za dedinou ležalo bezvládne telo muža. Boli pri ňom tisícky eur

Za dedinou ležalo bezvládne telo muža. Boli pri ňom tisícky eur

PTIČIE / Bezvládne telo muža a pri ňom tisícky eur. Takýto nález dokumentovali policajti v ťažko dostupnom teréne na východe Slovenska. Na mieste museli zasahovať aj hasiči na štvorkolkách. Obhliadajúci lekár príčinu smrti určiť nevedel.

Bezvládne telo ležalo v lokalite, ktorú miestni nazývajú rybníčky. Našiel ho 23-ročný muž z obce Ptičie. O náleze okamžite informoval políciu. Ukázalo sa, že ide o 45-ročného miestneho muža. Záchranárov ani nevolali. Mužovi sa už, žiaľ, pomôcť nedalo. Stalo sa to v ťažko dostupnom teréne za dedinou. Na miesto preto privolali aj hasičov na štvorkolke. 

"Príslušníci hasičského zboru boli privolaní k zneseniu mŕtvej osoby, ktorá bola v neprístupnom teréne," povedal zástupca riaditeľa Okresného riaditeľstva Hasičského zboru v Humennom Stanislav Striž.  Podľa našich zistení z prostredia vyšetrovania,  nebohý mal mať pri sebe väčšiu hotovosť. Malo ísť o tisíce eur.

Na miesto prišiel aj obhliadajúci lekár. Skonštatoval, že išlo o úmrtie z neznámych príčin. Na určenie presnej príčiny smrti nariadil pitvu. Polícia v prípade začala trestné stíhanie pre prečin usmrtenia.

K vážnej nehode došlo aj v Novom Meste nad Váhom, pre vodiča musel priletieť vrtuľník: 

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

10:35 Rodinné záležitosti
12:00 NOVINY O 12:00
12:45 TOP STAR
10:05 MacGyver
11:10 MacGyver
12:35 Fórky, vtipky XXVIII.
10:10 Klamári II.
11:25 Kravaťáci VII.
12:20 Dr. LUDSKY
10:40 Dobrodružstvá Bolka a Lolka
10:50 Volám sa Caillou V.
11:20 Fix a Foxi II.
09:15 Mé potrhlé já
10:55 Cvokař
12:45 Jiný svět