Za dedinou ležalo bezvládne telo muža. Boli pri ňom tisícky eur

Za dedinou ležalo bezvládne telo muža. Boli pri ňom tisícky eur

PTIČIE / Bezvládne telo muža a pri ňom tisícky eur. Takýto nález dokumentovali policajti v ťažko dostupnom teréne na východe Slovenska. Na mieste museli zasahovať aj hasiči na štvorkolkách. Obhliadajúci lekár príčinu smrti určiť nevedel.

Bezvládne telo ležalo v lokalite, ktorú miestni nazývajú rybníčky. Našiel ho 23-ročný muž z obce Ptičie. O náleze okamžite informoval políciu. Ukázalo sa, že ide o 45-ročného miestneho muža. Záchranárov ani nevolali. Mužovi sa už, žiaľ, pomôcť nedalo. Stalo sa to v ťažko dostupnom teréne za dedinou. Na miesto preto privolali aj hasičov na štvorkolke. 

"Príslušníci hasičského zboru boli privolaní k zneseniu mŕtvej osoby, ktorá bola v neprístupnom teréne," povedal zástupca riaditeľa Okresného riaditeľstva Hasičského zboru v Humennom Stanislav Striž.  Podľa našich zistení z prostredia vyšetrovania,  nebohý mal mať pri sebe väčšiu hotovosť. Malo ísť o tisíce eur.

Na miesto prišiel aj obhliadajúci lekár. Skonštatoval, že išlo o úmrtie z neznámych príčin. Na určenie presnej príčiny smrti nariadil pitvu. Polícia v prípade začala trestné stíhanie pre prečin usmrtenia.

K vážnej nehode došlo aj v Novom Meste nad Váhom, pre vodiča musel priletieť vrtuľník: 

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:30 Súdna sieň
05:35 DIVOKÉ KONE
06:40 DIVOKÉ KONE
08:30 Rýchla rota Chipa a Dala
05:35 Panelák
06:20 Kutyil s.r.o. II.
06:55 OCHRANCOVIA
06:00 Marvin, stepujúci koník II.
06:15 Timothy ide do školy
06:25 Timothy ide do školy
05:10 Prázdniny!
07:05 Jezdkyně
08:55 Holka k sežrání