Policajti zasahovali v Seredi. Pri prehliadke objavili podozrivú látku

Policajti zasahovali v Seredi. Pri prehliadke objavili podozrivú látku

Archívna reportáž
embed kód
SEREĎ / Desiatky policajtov v nedeľu zasahovali v Seredi. Toľko kukláčov na jednej ulici a jednom dvore tam ešte nebolo. Počas zákroku zadržali niekoľko osôb a podozrivé látky.

Desiatky policajtov na niekoľko hodín obsadili domy na Cukrovarskej ulci. S najväčšou pravdepodobnosťou ide o drogovú raziu. Do dvora vošli policajti za asistencie kukláčov ešte predpoludním.  Keďže išlo o rozsiahlu akciu, na určitú dobu - aj z bezpečnostných dôvodov, bola uzavretá časť ulice. "Na akcii bolo nasadených niekoľko desiatok policajtov, ktorí vošli do jednotlivých bytov v dopoludňajších hodinách. Doteraz bolo zadržaných niekoľko osôb a zaistené boli podozrivé latky, ktoré sa podrobia skúmaniu na KEÚ PZ," hovorí Martina Kredatusová, hovorkyňa KR PZ Trnava.

Počas akcie vykonali policajti za pomoci špeciálne vycvičených psov sériu domových prehliadok. Prezreli 18 bytových jednotiek, dvor a okolie. Na dvore mali miestni aj niekoľko osobných áut dovezených z Veľkej Británie. Po zemi sa nachádzali aj EČV z rôznych krajín.

Počas zásahu prišli na miesto aj ďalšie autá so zahraničnými EČV a z nich vystúpili E k zadržaným blízke osoby. Policajti presne úderom piatej hodiny popoludní odišli, ale nie je vylúčené, že zajtra budú v spojitosti s týmto zásahom pokračovať.

Zdroj: noviny.sk

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

20:30 NAJLEPŠIE POČASIE
20:35 DELUKSE
21:35 ČAU, LUJZA!
20:25 Za nepriateľskou líniou
22:50 Zradca
22:50 INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH
20:10 Dr. House II.
21:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X.
22:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X.
20:30 Robošváb III.
20:55 Príbehy dvoch myší II.
21:20 Bobove dobrodružstvá na pláži
20:15 Fakjů pane učiteli
22:20 Mapy ke hvězdám
00:05 Město 44