Policajti zasahovali v Seredi. Pri prehliadke objavili podozrivú látku

Policajti zasahovali v Seredi. Pri prehliadke objavili podozrivú látku

Archívna reportáž
embed kód
SEREĎ / Desiatky policajtov v nedeľu zasahovali v Seredi. Toľko kukláčov na jednej ulici a jednom dvore tam ešte nebolo. Počas zákroku zadržali niekoľko osôb a podozrivé látky.

Desiatky policajtov na niekoľko hodín obsadili domy na Cukrovarskej ulci. S najväčšou pravdepodobnosťou ide o drogovú raziu. Do dvora vošli policajti za asistencie kukláčov ešte predpoludním.  Keďže išlo o rozsiahlu akciu, na určitú dobu - aj z bezpečnostných dôvodov, bola uzavretá časť ulice. "Na akcii bolo nasadených niekoľko desiatok policajtov, ktorí vošli do jednotlivých bytov v dopoludňajších hodinách. Doteraz bolo zadržaných niekoľko osôb a zaistené boli podozrivé latky, ktoré sa podrobia skúmaniu na KEÚ PZ," hovorí Martina Kredatusová, hovorkyňa KR PZ Trnava.

Počas akcie vykonali policajti za pomoci špeciálne vycvičených psov sériu domových prehliadok. Prezreli 18 bytových jednotiek, dvor a okolie. Na dvore mali miestni aj niekoľko osobných áut dovezených z Veľkej Británie. Po zemi sa nachádzali aj EČV z rôznych krajín.

Počas zásahu prišli na miesto aj ďalšie autá so zahraničnými EČV a z nich vystúpili E k zadržaným blízke osoby. Policajti presne úderom piatej hodiny popoludní odišli, ale nie je vylúčené, že zajtra budú v spojitosti s týmto zásahom pokračovať.

Zdroj: noviny.sk

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

05:05 Noviny TV JOJ
05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
05:25 Súdna sieň
06:05 DEDIČSTVO
07:30 Panelák
05:10 Hoď svišťom II.
05:45 POLICAJTI V AKCII
06:45 POLICAJTI V AKCII
05:00 Rybičky Flip a Flap
05:05 Sníček
05:15 Tashiho svet
05:00 Poslední odkaz
06:50 Blbec k večeři
08:55 Vyškolena láskou