Polícia žiada o pomoc svedkov, ktorí videli nehodu, pri ktorej zomrel cyklista

Polícia žiada o pomoc svedkov, ktorí videli nehodu, pri ktorej zomrel cyklista

TRENČÍN / V nedeľu sme hovorili o tragickej nehode, ktorá sa stala neďaleko Trenčína. Mladá vodička zrazila dvoch cyklistov. Štyridsaťsedemročný muž zomrel na mieste a 50-ročná ročná žena leží v kritickom stave v nemocnici. Na mieste nebola žiadna brzdná dráha. Policajti najnovšie žiadajú o pomoc vodičov, ktorí prechádzali v inkriminovanom čase okolo. Ak si niekto niečo všimol, mal by zavolať na linku 158.

Mladá vodička minulú nedeľu zrazila dvoch cyklistov. "Dvadsaťsedemročná Lucia z doposiaľ nezistených príčin narazila do dvojice cyklistov, ktorí jazdili v tom istom smere," povedala policajná hovorkyňa v Trenčíne Elena Antalová. Vodička do cyklistov narazila v plnej rýchlosti. Na mieste nebola žiadna brzdná dráha. "Došlo ku kolízii v strednej časti vozidla, zo zadnou časťou bicykla," povedal znalec z odboru cestná doprava Milan Holéci. 

"Na mieste zomrel 47-ročný Peter z Trenčína," povedala Antalová. Päťdesiatročnú cyklistu previezli v kritickom stave do nemocnice. Znalec z odboru doprava musí teraz zistiť, čo sa presne stalo. Vodička, ktorá cyklistov zrazila bola v šoku a podľa svedkov si na nič nepamätala. 

V čase nehody sa v okolí nachádzalo množstvo vodičov. Policajti ich žiadajú o pomoc. 

Pozrite si archívnu reportáž o spomínanej nehode.

Zdroj: noviny.sk

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

06:15 RANNÉ NOVINY
08:30 Súdna sieň
09:40 Súdna sieň
07:30 ZOO
09:05 Vianočný drak: Zachránené Vianoce
11:45 Vianočný Panelák
07:45 Panelák
09:00 Nákupné maniačky
10:30 Prvé oddelenie
07:50 Altair v Hviezdnom kráľovstve
08:00 Wilf - čarodejnícky pes
08:20 Požiarnik Sam VIII.
06:20 Cizinka s mou tváří
08:05 Tygří oči
09:45 Je prostě báječná