Muž napadol taxikára pred očami dieťaťa

Muž napadol taxikára pred očami dieťaťa

KOMÁRNO / Muž si objednal taxík do blízkej dediny, kde sa chcel odviezť so ženu a dieťaťom. Napriek popoludňajšej špičke v posledný pracovný deň prišiel taxík podľa záznamov do 10 minút. Podguráženému pasažierovi ale čakanie naň pripadalo večnosť, agresivitu si tak vybil na nevinnom taxikárovi.

Trpezlivosť taxikára, ktorého si v Komárne objednal podgurážený muž skončila na autobusovej zastávke. Taxikár vysvetlil, že naň čakali len 10 minút, no 36- ročnému Robertovi to zrejme pripadalo večnosť. Napriek tomu, že ho žena upokojovala, aby prestal, lebo ich taxikár vysadí neustále zvyšoval hlas, aj frekvenciu nadávok. Nebrzdilo ho ani to, že v aute sedelo dieťa. "Videl som, že je stále agresívnejší, tak som kvôli mojej bezpečnosti odparkoval vedľa cesty auto a slušne som ho požiadal, aby opustil vozidlo. On potom vyskočil, zabuchol dvere obehol auto, otvoril dvere na mojej strane a začal ma búchať," povedal taxikár. 

Taxikár stihol do vysielačky oznámiť kde je, a že bol napadnutý pasažierom. Kým stihli prísť kolegovia a policajti, Róbert ho tak sotil, že spadol na zem a na chvíľu stratil vedomie. Napadnutý taxikár skončil v nemocnici s otrasom mozgu. Muž, ktorý na taxikára zaútočil skončil na policajnej stanici. Vypočuť ho mohli až neskôr, keďže v dychu mal takmer dve promile alkoholu. 

"Polícia začala trestné stíhanie vo veci podozrenia z trestného činu ublíženia na zdraví," uviedla hovorkyňa polície v Nitre Božena Bruchterová. "Ak je človek opitý vždy je to ťažké. Odmietnuť môžeme. no musíme byť opatrní," skonštatoval kolega napadnutého taxikára. 

Pozrite si archívnu reportáž o mladíkovi podozrivom z podpaľačstva: 

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

11:35 Profesionáli VIII.
12:30 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT
14:00 Kutyil s.r.o.
10:20 MacGyver
12:50 Prvé oddelenie II.
13:40 Planéta bez ľudí II.
11:30 JAG III.
13:30 Kosti IV.
14:30 Vražedné Miami
11:35 Príbehy dvoch myší
12:00 Albert spoznáva svet
12:25 Oskar v balóne
10:45 Žena z mých snů
12:30 Vášeň mezi řádky
14:30 S tváří anděla