Motorkára nezastavili ani výstrely. Pred policajtmi unikal z viacerých dôvodov

Motorkára nezastavili ani výstrely. Pred policajtmi unikal z viacerých dôvodov

BRATISLAVA / Nemal motorku v poriadku, nikdy nevlastnil vodičský preukaz a navyše jazdil pod vplyvom drog. Toto všetko má momentálne na krku 39- ročný muž, ktorého v pondelok večer naháňali policajti. Nezastavil ani na výzvy a varovné výstrely.

Policajtov na seba upozornil samotný motorkár. Nesvietilo mu totiž predné svetlo a tabuľku s evidenčným číslom mal zdvihnutú a nečitateľnú. Policajti sa preto rozhodli muža zastaviť. Celý incident sa odohral na Podunajskej ulici v Bratislave. Motorkár ale nereagoval ani na opakované výzvy, policajtom začal unikať

Muž smeroval von z mesta. Príslušníci bratislavskej pohotovostnej jednotky dokonca museli použiť aj 5 varovných výstrelov. Ani to ale šoféra neprinútilo zastaviť. Divoká jazda sa skončila až v Malinove. Prečo sa muž rozhodol zbesilo unikať bolo jasné ihneď po zadržaní. Nikdy totiž nemal vodičský preukaz a v minulosti už bez neho šoféroval, následne mal aj udelený zákaz. Okrem toho mu z krvi zistili že užil drogy. Vrecúško s bielym kryštalickým práškom mal aj u seba. Momentálne je tak podozrivý z viacerých trestných činov. 

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Prečítajte si tiež

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:35 Súdna sieň
05:05 Panelák
05:55 Súdna sieň
06:40 Súdna sieň
05:00 Súdna sieň
05:40 Panelák
06:25 Profesionáli
05:10 Ferdo Mravec
05:35 Jahôdka a jej kamaráti I.
06:00 Marvin, stepujúci koník I.
05:50 Přijímačky
07:30 Domácnost naruby
09:15 Zůstaň nablízku