VIDEO: Policajti naháňali mladíka s otvoreným kufrom. Po zastavení ich čakal šok

VIDEO: Policajti naháňali mladíka s otvoreným kufrom. Po zastavení ich čakal šok

PRAHA / Policajtov zamestnali cestní piráti. Jedného vodiča prenasledovali viac ako 5 minút. Ani nevedel, že na seba mužov zákona sám upozornil. Mal totiž otvorený kufor auta.

To posledné o čo stál, bola pozornosť policajtov. Muž totiž jazdil v kradnutom aute a bez vodičáku. Ešte pred samotnou jazdou si dokonca vzal aj pervitín. Ak by si zachoval normálne správanie, polícia by si ho v aute nevšimla. Muž ale urobil chybu a jazdil s otvoreným kufrom.  Neustále sa mu otváral a zatváral, a práve toto si všimla policajná hliadka. "Chceli muža zastaviť a skontrolovať. Upozorniť ho na otvorený kufor," uviedol hovorca pražskej polície Tomáš Hulan.

Mladík ale bol iného názoru a tak šliapol na plyn. Policajnej hliadke začal unikať, prechádzal jednosmerkami, červenou na semafore. Jeho rýchlosť bola pritom viac ako 100 km/h. Policajtov týmto štýlom povodil po okraji Prahy, no tí stihli zaalarmovať svojich kolegov. Šialená jazda tak o pár minút skončila pre muža v ulici jednosmerky. Po zastavení vytiahli policajti na muža zbraň a ten sa nakoniec priznal.  "Priznal sa, že bral drogu. U mladíka sa tiež našlo náradie pre ďalšiu trestnú činnosť ako páčidlo," dodal hovorca polície. 

Pozrite si archívnu reportáž o divokej naháňačke:

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

21:40 NA HRANE - VOĽBY 2020
23:50 C.S.I.: Kriminálka Miami IX.
00:40 Myšlienky vraha II.
20:25 X-Men: Prvá trieda
23:20 Projekt Mind Blown
23:30 18 ROKOV S TV JOJ
22:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas III.
22:55 ŽREBOVANIE
23:00 TIPOS INFO
22:05 Kúzlovanie
22:20 Rev a motoroví miláčikovia I.
22:40 Požiarnik Sam X.
22:10 Muži, ženy a děti
00:05 Bájní tvorové: Dračí hrobka
01:35 Konečná