VIDEO: Policajti naháňali mladíka s otvoreným kufrom. Po zastavení ich čakal šok

VIDEO: Policajti naháňali mladíka s otvoreným kufrom. Po zastavení ich čakal šok

PRAHA / Policajtov zamestnali cestní piráti. Jedného vodiča prenasledovali viac ako 5 minút. Ani nevedel, že na seba mužov zákona sám upozornil. Mal totiž otvorený kufor auta.

To posledné o čo stál, bola pozornosť policajtov. Muž totiž jazdil v kradnutom aute a bez vodičáku. Ešte pred samotnou jazdou si dokonca vzal aj pervitín. Ak by si zachoval normálne správanie, polícia by si ho v aute nevšimla. Muž ale urobil chybu a jazdil s otvoreným kufrom.  Neustále sa mu otváral a zatváral, a práve toto si všimla policajná hliadka. "Chceli muža zastaviť a skontrolovať. Upozorniť ho na otvorený kufor," uviedol hovorca pražskej polície Tomáš Hulan.

Mladík ale bol iného názoru a tak šliapol na plyn. Policajnej hliadke začal unikať, prechádzal jednosmerkami, červenou na semafore. Jeho rýchlosť bola pritom viac ako 100 km/h. Policajtov týmto štýlom povodil po okraji Prahy, no tí stihli zaalarmovať svojich kolegov. Šialená jazda tak o pár minút skončila pre muža v ulici jednosmerky. Po zastavení vytiahli policajti na muža zbraň a ten sa nakoniec priznal.  "Priznal sa, že bral drogu. U mladíka sa tiež našlo náradie pre ďalšiu trestnú činnosť ako páčidlo," dodal hovorca polície. 

Pozrite si archívnu reportáž o divokej naháňačke:

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

05:05 Noviny TV JOJ
05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
05:45 Kixšou
05:50 Dr. Dokonalý
07:20 Panelák VIII.
05:50 Dovidenia, stará mama! II.
06:30 POLICAJTI V AKCII
07:25 POLICAJTI V AKCII
06:00 Rozprávanie o víle Amálke
06:05 Bob staviteľ
06:20 Rev a motoroví miláčikovia I.
05:35 Vzpomínky na Manhattan
07:15 Hříšný tanec
09:05 Ve jménu krále