Mestský policajt zachránil život asi 2-ročnému dieťaťu. Bolo zavreté v rozpálenom aute

Mestský policajt zachránil život asi 2-ročnému dieťaťu. Bolo zavreté v rozpálenom aute

SVIT / Mestský policajt zo Svitu spolu so svedkami zachránili život približne dvojročnému dieťaťu, ktoré bolo zavreté v rozpálenom aute pred nákupným centrom.
 
K incidentu došlo vo štvrtok popoludní vo Svite. Dieťa sedelo v rozpálenom aute pripútané v autosedačke na parkovisku pred svitovským nákupným centrom, kde odišla jeho matka nakupovať.

Dieťa si všimla ako prvá náhodná okoloidúca a volala pomoc. "Oznamovateľ hliadke potvrdil, že dieťa sa v aute nachádza minimálne 20 minút, na základe čoho hliadka situáciu vyhodnotila tak, že môže byť ohrozený život a zdravie dieťaťa," informuje mestská polícia na svojej stránke. Okno na vozidle bolo pootvorené. Policajt preto hneď po príchode na miesto neváhal, násilím okno otvoril a dieťa vytiahol. "Dieťa prejavovalo známky prehriatia a bolo spotené a smädné. Policajti mu poskytli vodu," dodali ďalej v správe. 

Matku na mieste potom policajti napomenuli za jej nezodpovedné chovanie, ktorým vážne ohrozila život svojho dieťaťa. Za promptný zásah žena hliadke poďakovala. 

Pozrite si archívnu reportáž s autentickým záznamom policajnej záchrannej akcie, kedy tiež vyťahovali prehriate dieťa z auta: 

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

19:30 Noviny TV JOJ
20:15 Bohatá zima s JOJkou
20:20 INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH
20:05 INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH
20:10 Ja, Frankenstein
22:00 Looper: Nájomný zabijak
19:00 Kosti VIII.
20:10 Dr. House VII.
21:00 C.S.I.: Kriminálka Miami V.
20:00 Príbehy dvoch myší II.
20:25 Robošváb II.
20:50 Sherm a jeho mikróby
18:25 Ztracený ráj
20:15 Rodinná loupež
21:55 Pán Šanghaje