Dve mŕtve telá v byte odhalil až neznesiteľný zápach

Dve mŕtve telá v byte odhalil až neznesiteľný zápach

KOŠICE / Všetky záchranné zložky zasahovali večer na Čárskeho ulici v Košiciach. Susedia sa sťažovali na neznesiteľný zápach z bytu na štvrtom poschodí. Hasiči sa dostali dovnútra cez okno a v jednej z izieb objavili dve mŕtve telá.

Zábery v reportáži nie sú vhodné pre maloletých divákov. 

Hasičom sa po otvorení bytu naskytol otrasný pohľad. Objavili dve nehybné telá. Hasičov privolali susedia, ktorí už dlhší čas nevídali obyvateľov bytu, matku a jej syna. Z bytu sa šíril silný zápach .

Hasiči sa dnu dostali pomocou rebríka cez okno. Telá 85-ročnej ženy a jej 66-ročného syna v byte ležali pravdepodobne dva týždne. Na miesto okamžite dorazili policajti a miesto činu zabezpečili. Kriminalisti zaisťovali stopy niekoľko hodín. Telá boli ale už v značnom rozklade, privolaný obhliadajúci lekár sa k príčine smrti vyjadriť nevedel, no predbežne vylúčil cudzie zavinenie.

Kriminalisti v byte následne zaisťovali stopy niekoľko hodín. Čo presne sa tam odohralo a za akých okolností matka so synom prišli o život momentálne vyšetrujú. S najväčšou prvdepodobnosťou však nešlo o násilnú smrť. "V tejto súvislosti poverený príslušník policajného zboru začal trestné stíhanie pre prečin usmrtenia,"  uviedla policajná hovorkyňa v Košiciach Jana Mesárová.

Pozrite si archívnu reportáž.

Zdroj: noviny.sk

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

20:35 12 hrdinov
23:10 Agentka v utajení
01:25 Môj príbeh
22:35 Vaša výsosť
00:30 Horúce strely 2
02:00 Bieli vlci
21:55 Spravodlivosť v krvi IX.
22:50 Walking Dead IX.
00:00 Kráľovná juhu III.
22:40 Požiarnik Sam IX.
22:55 Okido II.
23:05 Jahôdka a jej kamaráti I.
22:25 Poznáš muže svých snů
00:00 Modré diamanty
01:40 Strážce spravedlnosti I.