Rodina pestovala v dome marihuanu. Žili v ňom aj malé deti

Rodina pestovala v dome marihuanu. Žili v ňom aj malé deti

ČIERNY BALOG / Rozsiahla razia na Horehroní. Dnes skoro ráno vtrhli policajti do viacerých objektov v Čiernom Balogu. Hľadali drogy. Kompletne vybavené laboratórium na pestovanie marihuany, kvetináče so zelenou rastlinou našli v rodinnom dome. Zarážajúce je, že v ňom žila mladá rodinka s deťmi.

Poschodový dom ukrýval za svojimi múrmi veľké množstvá vysokých rastlín v črepníkoch. V izbách boli akési uzavreté stany, v ktorých pestovali marihuanu. Kriminalisti tam našli napríklad aj lampy či ventilátory, aj kompletné zariadenie na pestovanie drog.

Zelené ale aj sušené rastliny našli policajti doslova po celom dome, vo viacerých izbách ale aj na chodbe či povale. Zarážajúce je, že toto všetko bolo v dome mladej rodiny s malými deťmi.

​Obyvateľov domu kriminalisti zadržali a čakajú ich výsluchy. Podľa miestnych tam bývali necelé tri roky, dom mali pravdepodobne prenajatý. Veľa však o nich povedať nevedeli, pôsobili vraj nenápadne. "V tomto prípade má polícia zatiaľ jednu podozrivú osobu, no nevylučujeme, že sa podieľalo viacero osôb," informuje policajná hovorkyňa Petra Kováčiková.

Pozrite si archívnu reportáž o podobnom prípade: 

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:10 POLICAJTI V AKCII
05:00 NIKTO NIE JE DOKONALÝ
06:10 Bučkovci 2 - Slnko, seno, dedina
07:30 Moja mama varí lepšie ako tvoja
05:00 Súdna sieň
05:35 POLICAJTI V AKCII
06:20 Profesionáli
05:05 Robošváb
05:30 Sherm a jeho mikróby
05:45 Bobove dobrodružstvá na pláži
05:55 Poslední templář
07:30 Jezdkyně
09:20 Bobule