Rodina pestovala v dome marihuanu. Žili v ňom aj malé deti

Rodina pestovala v dome marihuanu. Žili v ňom aj malé deti

ČIERNY BALOG / Rozsiahla razia na Horehroní. Dnes skoro ráno vtrhli policajti do viacerých objektov v Čiernom Balogu. Hľadali drogy. Kompletne vybavené laboratórium na pestovanie marihuany, kvetináče so zelenou rastlinou našli v rodinnom dome. Zarážajúce je, že v ňom žila mladá rodinka s deťmi.

Poschodový dom ukrýval za svojimi múrmi veľké množstvá vysokých rastlín v črepníkoch. V izbách boli akési uzavreté stany, v ktorých pestovali marihuanu. Kriminalisti tam našli napríklad aj lampy či ventilátory, aj kompletné zariadenie na pestovanie drog.

Zelené ale aj sušené rastliny našli policajti doslova po celom dome, vo viacerých izbách ale aj na chodbe či povale. Zarážajúce je, že toto všetko bolo v dome mladej rodiny s malými deťmi.

​Obyvateľov domu kriminalisti zadržali a čakajú ich výsluchy. Podľa miestnych tam bývali necelé tri roky, dom mali pravdepodobne prenajatý. Veľa však o nich povedať nevedeli, pôsobili vraj nenápadne. "V tomto prípade má polícia zatiaľ jednu podozrivú osobu, no nevylučujeme, že sa podieľalo viacero osôb," informuje policajná hovorkyňa Petra Kováčiková.

Pozrite si archívnu reportáž o podobnom prípade: 

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

20:35 Mechanik zabijak 2
22:40 Periskop hore a dole
00:50 Noviny TV JOJ
20:45 Neriadená strela
22:50 Mesto 44
01:40 Smrť jej pristane
20:10 Myšlienky vraha VII.
21:00 Myšlienky vraha VII.
22:00 INKOGNITO
20:50 Sherm a jeho mikróby
21:05 Bobove dobrodružstvá na pláži
21:20 ZáchranáRik II.
20:15 Gun Shy - Hrdina náhodou
21:55 Otcové a dcery
23:45 Jako ty