Rodina pestovala v dome marihuanu. Žili v ňom aj malé deti

Rodina pestovala v dome marihuanu. Žili v ňom aj malé deti

ČIERNY BALOG / Rozsiahla razia na Horehroní. Dnes skoro ráno vtrhli policajti do viacerých objektov v Čiernom Balogu. Hľadali drogy. Kompletne vybavené laboratórium na pestovanie marihuany, kvetináče so zelenou rastlinou našli v rodinnom dome. Zarážajúce je, že v ňom žila mladá rodinka s deťmi.

Poschodový dom ukrýval za svojimi múrmi veľké množstvá vysokých rastlín v črepníkoch. V izbách boli akési uzavreté stany, v ktorých pestovali marihuanu. Kriminalisti tam našli napríklad aj lampy či ventilátory, aj kompletné zariadenie na pestovanie drog.

Zelené ale aj sušené rastliny našli policajti doslova po celom dome, vo viacerých izbách ale aj na chodbe či povale. Zarážajúce je, že toto všetko bolo v dome mladej rodiny s malými deťmi.

​Obyvateľov domu kriminalisti zadržali a čakajú ich výsluchy. Podľa miestnych tam bývali necelé tri roky, dom mali pravdepodobne prenajatý. Veľa však o nich povedať nevedeli, pôsobili vraj nenápadne. "V tomto prípade má polícia zatiaľ jednu podozrivú osobu, no nevylučujeme, že sa podieľalo viacero osôb," informuje policajná hovorkyňa Petra Kováčiková.

Pozrite si archívnu reportáž o podobnom prípade: 

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

12:00 NOVINY O 12:00
12:30 TOP STAR
12:50 Kosti XII.
11:30 NOVÉ BÝVANIE
12:55 NA CHALUPE
14:05 Panelák
12:00 MacGyver
13:00 Spravodlivosť v krvi VII.
14:00 JAG V.
12:00 Albert spoznáva svet
12:15 Oskar v balóne
12:30 Emka to vie - Pozor drogy!
10:40 Příběh jedné jízdy
12:35 Jmenuji se Jerry
14:25 Zátah