Príbuzní sa pobili, jeden druhému zaútočil rozbitou fľašou na krk

Príbuzní sa pobili, jeden druhému zaútočil rozbitou fľašou na krk

Archívna reportáž
embed kód
STREDNÉ PLACHTINCE / Hádka dvoch príbuzných sa skončila takmer tragédiou. Jeden z mužov zaútočil na toho druhého rozbitou fľašou. Nechýbalo veľa a bol by mu zasiahol životne dôležitú tepnu.

Muži v ten večer spoločne popíjali. Nikolas vraj toho vypil viac a začal Mira provokovať. Najskôr padla facka. "Skorej som ho ja udrel, lebo na moju ženu rozprával blbosti. Vyprovokoval to on, púšťal sa do mňa," hovorí napadnutý Miroslav. Nikolas vraj ale začal byť čoraz viac agresívnejší.

Nakoniec z kontajnera vybral sklenenú fľašu, rozbil ju a ňou útočil na Mira. "Dostal amok, alebo ja neviem ako to bolo. Zobral tú pollitrovú fľašu, rozbil ju, prišiel ku mne, ja som sa bránil S bicyklom...tým pádom ma podrezal, alebo bodol už neviem, lebo ja som dostal šok," hovorí Miroslav.  Svedok incidentu Filip dodáva: "Sklo je tu, rozbili fľaše. Potom sme videli ako zrazu prichádzala polícia aj sanitka." Muža záchranári priviezli do veľkokrtíšskej nemocnice.

Mal rezné poranenia na krku a brade. Tie našťastie neboli hlboké. Chýbalo iba pár milimetrov k tomu, aby mu zasiahol životne dôležitú tepnu. Miroslav upresňuje: "Vraveli mi, že kebyže o dva centimetre, tak už je po mne." Útočníka ešte v ten večer zadržali policajti.

Hovorkyňa KR PZ Banská Bystrica Petra Kováčiková vraví: "Proti mužovi bolo vznesené obvinenie za zločin ublíženia na zdraví spáchanom v štádiu pokusu. Zo strany vyšetrovateľa bol daný aj podnet na jeho väzobné stíhanie." 20-ročný Nikolas bol už v minulosti viackrát trestaný. Za zločin, z ktorého je teraz obvinený mu hrozí vysoký trest, a to väzenie na 5 až 12 rokov. Sudca dnes rozhodol o jeho väzobnom stíhaní.

Aj medzi známymi a príbuznými - najmä po potúžení sa alkoholom - dochádza k brutálnym bitkám:

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Prečítajte si tiež

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

15:50 NOVÁ ZÁHRADA
16:50 NA CHALUPE
17:50 NOVÉ BÝVANIE
15:10 Opatrovateľky v akcii
17:20 Dom za všetky peniaze
19:20 Simpsonovci XXVIII.
15:50 INKOGNITO
16:55 INKOGNITO
18:05 Amerika má talent XII.
16:05 Malý Elvis a priatelia
16:35 Sníček
16:50 Emka to vie - Pozor drogy!
14:55 Tygří oči
16:40 Láska na tři roky
18:30 Říše hraček