Z okna policajnej budovy vyskočil mladík obvinený z vydierania. Je vo vážnom stave

Z okna policajnej budovy vyskočil mladík obvinený z vydierania. Je vo vážnom stave

POPRAD / V utorok pred obedom došlo na Okresnom riaditeľstve policajného zboru v Poprade k nešťastiu, pri ktorom mladý muž vyskočil z okna na 4. poschodí. Leteckí záchranári ho previezli s vážnymi zraneniami do nemocnice v Košiciach.

Informáciu TV JOJ potvrdila policajná hovorkyňa Jana Migaľová. K incidentu došlo v utorok okolo 11:00. V budove Okresného riaditeľstva policajného zboru v Poprade držali mladého muža, ktorého hliadka mala predviesť pred sudcu. Ten mal rozhodnúť o jeho vzatí do väzby, pretože je obvinený z trestného činu vydierania.

Zatiaľ z neznámych príčin vyskočil z okna zo 4. poschodia. Okolo 14:00 poobede ho s veľmi vážnymi zraneniami leteckí záchranári previezli z popradskej nemocnice do Košíc. "Leteckí záchranári boli požiadaní o sekundárny prevoz pre pacienta s vážnym poranením chrbtice na vyššie špecializované zdravotnícke zariadenie na kliniku úrazovej chirurgie do Košíc," povedala Zuzana Hopjaková, hovorkyňa záchrannej služby ATE.  

Prípad prevzala Inšpekcia ministerstva vnútra, ktorá zisťuje okolnosti incidentu a mieru zavinenia policajtov, ktorí mladíka sprevádzali. "Vzhľadom na uvedenú skutočnosť súd bude ďalej postupovať v súčinnosti s policajným zborom a zdravotníckym zariadením, do ktorého bol obvinený umiestnený s tým, že lehota na rozhodnutie návrhu prokurátora o vzatí do väzby uplynie zajtra," informovala Ivana Petrufová, hovorkyňa krajského súdu. 

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

07:00 Noviny TV JOJ
07:50 Delgo
09:50 NAŠI I.
07:00 Zvieracia klinika
08:00 NOVÁ ZÁHRADA
09:00 NA CHALUPE
06:50 Extrémna premena II.
09:15 Policajt z L.A.
11:45 Hľadá sa dom pre milionárov - New York VII.
07:10 Agi Bagi II.
07:25 George a Martha
07:50 Altair v Hviezdnom kráľovstve
07:05 Moje krásná učitelka
08:50 Tah pěšcem
10:55 Touha zvítězit