Z okna policajnej budovy vyskočil mladík obvinený z vydierania. Je vo vážnom stave

Z okna policajnej budovy vyskočil mladík obvinený z vydierania. Je vo vážnom stave

POPRAD / V utorok pred obedom došlo na Okresnom riaditeľstve policajného zboru v Poprade k nešťastiu, pri ktorom mladý muž vyskočil z okna na 4. poschodí. Leteckí záchranári ho previezli s vážnymi zraneniami do nemocnice v Košiciach.

Informáciu TV JOJ potvrdila policajná hovorkyňa Jana Migaľová. K incidentu došlo v utorok okolo 11:00. V budove Okresného riaditeľstva policajného zboru v Poprade držali mladého muža, ktorého hliadka mala predviesť pred sudcu. Ten mal rozhodnúť o jeho vzatí do väzby, pretože je obvinený z trestného činu vydierania.

Zatiaľ z neznámych príčin vyskočil z okna zo 4. poschodia. Okolo 14:00 poobede ho s veľmi vážnymi zraneniami leteckí záchranári previezli z popradskej nemocnice do Košíc. "Leteckí záchranári boli požiadaní o sekundárny prevoz pre pacienta s vážnym poranením chrbtice na vyššie špecializované zdravotnícke zariadenie na kliniku úrazovej chirurgie do Košíc," povedala Zuzana Hopjaková, hovorkyňa záchrannej služby ATE.  

Prípad prevzala Inšpekcia ministerstva vnútra, ktorá zisťuje okolnosti incidentu a mieru zavinenia policajtov, ktorí mladíka sprevádzali. "Vzhľadom na uvedenú skutočnosť súd bude ďalej postupovať v súčinnosti s policajným zborom a zdravotníckym zariadením, do ktorého bol obvinený umiestnený s tým, že lehota na rozhodnutie návrhu prokurátora o vzatí do väzby uplynie zajtra," informovala Ivana Petrufová, hovorkyňa krajského súdu. 

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

22:20 Vtierka Sam - NOVÝ SERIÁL NA JOJ
23:30 Plastické operácie: Znetvorení prírodou I.
00:10 ZÁCHRANÁRI
22:00 Súboj kúzelníkov I.
23:00 Vikingovia IV.
23:00 Bohatá zima s JOJkou
22:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VII.
22:55 ŽREBOVANIE
23:05 Kráľovná juhu
22:30 Zabi nudu! II.
22:35 Ovečka Shaun I.
22:45 Fix a Foxi II.
22:20 Špión, který mi dal kopačky
00:15 Rohy
02:10 Rezistence