Sezóna motorkárov sa začína. Jeden z nich skončil po havárii v nemocnici

Sezóna motorkárov sa začína. Jeden z nich skončil po havárii v nemocnici

BRATISLAVA / Sezóna motorkárov sa pomaly začína a polícia rieši prvé nehody s účasťou motoriek. V stredu pribudla ďalšia. Motorkár po zrážke s autom skončil v bratislavskej nemocnici.

K dopravnej nehode motorkára s osobným autom došlo v stredu v ranných hodinách na Kazanskej ulici v Bratislave. Podľa polície išiel motorkár po Kazanskej v smere do centra mesta. Vodič osobného auta v tom čase odbočoval z Popradskej na Kazanskú. To, či bol na vine motorkár alebo vodič Volkswagenu, zatiaľ nie je známe.

Zraneného motorkára previezli do nemocnice, kde by mal podstúpiť operačný zákrok. Motorkár zostal po nehode zranený a odviezli ho do nemocnice, kde sa podľa našich informácií podrobí operácií nohy. "Záchranári na mieste ošetrili muža s úrazom kolena a previezli ho do ružinovskej nemocnice," povedala Alena Krčová, hovorkyňa Operačného strediska záchranárov.

"Dnes ráno bol do univerzitnej nemocnice v Bratislave privezený pacient, ktorý pri dopravnej nehode utrpel zlomeniny pravej dolnej končatiny. Jeho stav je stabilizovaný, no naďalej zostáva hospitalizovaný," vyjadrila sa Eva Kliská, hovorkyňa Univerzitnej nemocnice BA.

Predbežná škoda po dopravnej nehode bola vyčíslená cca na 1000 eur. "Požitie alkoholických nápojov bolo vykonanou dychovou skúškou u oboch vodičov vylúčené," povedala Veronika Slamková, hovorkyňa KR PZ BA.

Pozrite si archívnu reportáž o inej nehode motorkára:

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

05:50 Noviny TV JOJ
06:40 Ferdo Mravec
07:10 Rýchla rota Chipa a Dala
06:00 INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH
06:20 Varí vám to
06:50 Moja mama varí lepšie ako tvoja
06:00 INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH
06:40 Vraždy v Midsomeri IX.
09:10 Najkrajšie bývanie II.
06:00 Dobrodružstvá modrého havrana 2
06:15 Timothy ide do školy II.
06:40 Macko Uško
06:00 Černí baroni
07:55 O myšce a medvědovi
09:25 Tamara Dreweová