Pobodaného muža na krku zo Žiliny museli previezť pre vážny stav do Martina

Pobodaného muža na krku zo Žiliny museli previezť pre vážny stav do Martina

ŽILINA / Dnes napoludnie sme vás ako prví informovali o mužovi, ktorého na urgentnom príjme v žilinskej nemocnici ošetrili s bodnými poraneniami na krku. Noc počas Veľkonočnej nedele tak bola pre kriminalistov a vyšetrovateľov v Žiline náročná. Celú noc totiž zisťovali, kde a ako 25-ročný Marián k takým závažným zraneniam prišiel.

V Žilinskej nemocnici ošetrili muža, ktorý mal bodné zranenia na krku. 25-ročný Marián mal prísť do nemocnice sám, či sa tam priviezol, alebo prišiel pešo zatiaľ nie je jasné. Závažné bodné poranenia mal mať predovšetkým v oblasti krku. "Prijali sme pacienta s viacerými zraneniami, pričom jedno z týchto bodných zranení spôsobilo vážne poranenia dýchacích ciest a preto musel byť pacient transportovaný do nemocnice v Martine," tvrdí Lenka Záteková hovorkyňa FnSP Žilina.

Policajti, vyšetrovatelia, kriminalisti aj kriminalistický technik. Všetci boli v žilinskej nemocnici takmer celú noc až do rána. Zaisťovali stopy a hovorili so zdravotníckym  personálom. Zisťovali ako a kde 25-ročný Marián prišiel k tak závažným zraneniam. Vyšetrovanie je len na začiatku, aj preto polícia zatiaľ informácie k prípadu poskytovať nemôže. "Na prípade polícia intenzívne pracuje. Akékoľvek informácie v tejto chvíli z tohto dôvodu nie je možné poskytnúť. Informácie prinesieme, akonáhle nám to dôkazná situácia dovolí," potvrdila Jana Balogová.

​Prípad dobodaného muža riešili aj policajti v Michalovciach, pozrite si archívnu reportáž:

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

05:10 Krimi
05:30 Noviny TV JOJ
06:20 Krimi
05:40 MOJA PRVÁ DOVOLENKA
07:00 MOJA PRVÁ DOVOLENKA
08:10 Zvláštne puto
05:05 Extrémna premena III.
05:50 Hľadá sa dom pre milionárov Los Angeles XI.
06:50 Hľadá sa dom pre milionárov Los Angeles XI.
05:10 Ferdo Mravec
05:35 Jahôdka a jej kamaráti III.
06:00 Marvin, stepujúci koník II.
05:35 Já a ty
07:20 O myšce a medvědovi
08:50 Který je ten pravý?