Pobodaného muža na krku zo Žiliny museli previezť pre vážny stav do Martina

Pobodaného muža na krku zo Žiliny museli previezť pre vážny stav do Martina

ŽILINA / Dnes napoludnie sme vás ako prví informovali o mužovi, ktorého na urgentnom príjme v žilinskej nemocnici ošetrili s bodnými poraneniami na krku. Noc počas Veľkonočnej nedele tak bola pre kriminalistov a vyšetrovateľov v Žiline náročná. Celú noc totiž zisťovali, kde a ako 25-ročný Marián k takým závažným zraneniam prišiel.

V Žilinskej nemocnici ošetrili muža, ktorý mal bodné zranenia na krku. 25-ročný Marián mal prísť do nemocnice sám, či sa tam priviezol, alebo prišiel pešo zatiaľ nie je jasné. Závažné bodné poranenia mal mať predovšetkým v oblasti krku. "Prijali sme pacienta s viacerými zraneniami, pričom jedno z týchto bodných zranení spôsobilo vážne poranenia dýchacích ciest a preto musel byť pacient transportovaný do nemocnice v Martine," tvrdí Lenka Záteková hovorkyňa FnSP Žilina.

Policajti, vyšetrovatelia, kriminalisti aj kriminalistický technik. Všetci boli v žilinskej nemocnici takmer celú noc až do rána. Zaisťovali stopy a hovorili so zdravotníckym  personálom. Zisťovali ako a kde 25-ročný Marián prišiel k tak závažným zraneniam. Vyšetrovanie je len na začiatku, aj preto polícia zatiaľ informácie k prípadu poskytovať nemôže. "Na prípade polícia intenzívne pracuje. Akékoľvek informácie v tejto chvíli z tohto dôvodu nie je možné poskytnúť. Informácie prinesieme, akonáhle nám to dôkazná situácia dovolí," potvrdila Jana Balogová.

​Prípad dobodaného muža riešili aj policajti v Michalovciach, pozrite si archívnu reportáž:

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Prečítajte si tiež

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:35 Súdna sieň
05:45 Súdna sieň
06:40 Súdna sieň
07:50 Profesionáli II.
05:35 Panelák
06:20 Profesionáli II.
07:00 Kutyil s.r.o. II.
06:00 Marvin, stepujúci koník II.
06:15 Timothy ide do školy II.
06:40 Zubor Pompík
05:55 Příliš pozdě na loučení
07:35 Belmondo
09:30 Holka k sežrání