Z vraždy Renáty, ktorú našiel mŕtvu v posteli priateľ, obvinili 33-ročného muža

Z vraždy Renáty, ktorú našiel mŕtvu v posteli priateľ, obvinili 33-ročného muža

Archívne video
embed kód
BRATISLAVA / Súdna pitva už pred týždňom preukázala, že smrť Renáty nebola náhodná. V byte na Kladnianskej ulici ju našiel začiatkom februára jej partner. Ležala mŕtva v posteli. Z vraždy obvinili 33-ročného Alexanda, ktorý z bytu ukradol aj dva mobilné telefóny.

"Na základe zabezpečenej dôkaznej situácie a doposiaľ vykonaných procesných úkonov vzniesol vyšetrovateľ Policajného zboru obvinenie z obzvlášť závažného zločinu vraždy v súbehu s prečinom krádeže 33-ročnému Alexandrovi B. z okresu Dunajská Streda," informuje policajná hovorkyňa Veronika Slamková.

Podľa doterajších informácií obvinený údajne spôsobil 44-ročnej Renáte smrť zadusením a následne z priestorov bytu mal ukradnúť dva mobilné telefóny. Obvinený bol po vykonaní potrebných procesných úkonov dodaný do Ústavu na výkon trestu odňatia slobody v súvislosti s inou trestnou vecou.

V prípade preukázania viny Alexandrovi hrozí obvinenému trest odňatia slobody na 15 až 20 rokov. Prípadom sa v súčasnosti aj naďalej zaoberá odbor kriminálnej polície Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave.

Ženu našiel na mieste jej priateľ, ktorý aj privolal políciu. Podľa svedkov, ktorí v čase nálezu mŕtvej ženy boli na mieste, Renáta mala ležať na posteli s podliatinami a s krvavou tvárou. 

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

07:40 UHÁDNI MÔJ VEK
09:10 Gumkáči III.
09:35 Gumkáči III.
06:10 Vyvolení - Dom snov
08:15 NOVÁ ZÁHRADA
09:15 NA CHALUPE
07:30 Hawaii 5.0 VII.
08:35 Homeland: V mene vlasti V.
10:00 Kardashianky a ich rodina
08:00 Wilf - čarodejnícky pes
08:20 Zubor Pompík
08:30 Bob staviteľ
06:55 Pozlátko Hollywoodu
08:25 Něco na těch mužích je
10:00 Asterix: Sídliště bohů