Muž poľuje na bezdomovcov, dvoch zabil a dvaja sú zranení

Muž poľuje na bezdomovcov, dvoch zabil a dvaja sú zranení

LAS VEGAS / Dvaja mŕtvi a dvaja zranení za jeden týždeň. To je bilancia šialeného strelca, ktorý začal poľovačku na bezdomovcov v meste kasín. Útočí v noci, keď sa nemajú ako brániť.

Neznámy šialenec terorizuje komunitu bezdomovcov v Las Vegas. Od minulého týždňa zastrelil dvoch mužov. "Niekto chodí okolo a strieľa do bezdomovcov. Asi ich neznáša," myslí si bezdomovec. Polícia zverejnila video, na ktorom útočník spustil paľbu na bezdomovca, ktorý spal pod mostom. "Útočí iba v tme," dodáva bezdomovec.

Druhú obeť usmrtil pred supermarketom. O niečo neskôr sa šialenec znovu objavil na scéne a strelil do hlavy muža, ktorý ale prežil. Tento týždeň skončil v nemocnici ďalší bezdomovec so strelnými poraneniami. "Žijeme v strachu," hovorí bezdomovec. Podľa polície ide o sériového vraha. Ten sa presúva v tmavom aute a doteraz vždy strieľal z rovnakej zbrane.

"Možno som teraz na rade ja," uviedol bezdomovec. Polícia zvýšila počet hliadok v oblastiach, kde žijú bezdomovci. Viacerí z nich sa už presunuli do útulkov. Sú však aj takí, čo zostali na ulici, a chcú sa sami ubrániť.

Zdroj: noviny.sk

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

19:00 Krimi
19:30 Noviny TV JOJ
20:20 INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH
18:20 Doktori II.
19:30 ŽREBOVANIE
19:35 Profesionáli III.
18:55 Súdna sieň
20:10 Dr. House II.
21:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X.
19:05 Knihy od Stonožky
19:20 Bob staviteľ XV. - XVIII.
19:35 Volám sa Caillou V.
18:15 Slunce, seno, erotika
20:15 Fakjů pane učiteli
22:20 Mapy ke hvězdám