Mladý vodič doplatil na svoju rýchlosť. Jazda cez ostrovček ho stála 50 eur

Mladý vodič doplatil na svoju rýchlosť. Jazda cez ostrovček ho stála 50 eur

KOMÁRNO / V centre mesta skončilo auto s 20-ročným vodičom v protismere. V hustej hmle dokonca zdolával netradičné prekážky. Nezaobišlo sa to bez pokuty.

Mladík z obce Búč smeroval do centra Komárna. Svoju jazdu pravdepodobne neprispôsobil počasiu a skončil v protismere. Predtým však prešiel cez deliaci ostrovček. Skončil na kapote prichádzajúceho, len dvojročného auta, ktorého majiteľ nemal šancu reagovať. "Na poslednú chvíľu sa mi objavil pred autom, ani na brzdu som nestačil šliapnuť," opisuje situáciu nič netušiaci vodič.

Mladík policajtom tvrdil, že v odbočovacom pruhu pri kruhovej križovatke dostal šmyk. Policajná produkcia bola skôr dôkazom jeho neprimeranej rýchlosti. Mladý muž prešiel cez dva jazdné pruhy, vzniesol sa ponad deliaci ostrovček a zrazil sa s autom prichádzajúcim v protismere. "Asi šiel rýchlo, keď preskočil aj ten pás, takže on išiel z toho vnútorného pruhu a už sme boli v sebe," opisuje vodič poškodeného auta. Za nesprávny spôsob jazdy, ktorého výsledkom sú dve rozbité autá, mu policajti uložili pokutu. "Za nesprávny spôsob jazdy a neprispôsobenie rýchlosti bola 20 ročnému vodičovi z obce Búč uložená pokuta v blokovom konaní vo výške 50 eur," povedala hovorkyňa krajských policajtov v Nitre Božena Bruchterová. Pri nehode sa nikto vážnejšie nezranil. "Ľahko zranenú osobu do nášho príchodu odviezli do nemocnice na ošetrenie, my sme zabezpečili autá proti požiaru a zabezpečili sme odchyt vytečených prevádzkových kvapalín," dodal komárňanský hasič Otto Horváth. 

Na ceste sa potrápili aj vodiči idúci z Trnavy do Bratislavy a aj naopak. Dôvodom bola nehoda kamiónu, ktorá paralyzovala dopravu na niekoľko hodín:

Zdroj: TV JOJ/noviny.sk

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

20:35 VŠETKO ČO MÁM RÁD
22:20 VŠETKO ČO MÁ ANDER RÁD
23:00 Hlboko v gangu
20:40 Starí frajeri
22:30 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT
00:00 Z LA do Vegas
21:00 Akty X - NOVÁ SÉRIA
22:00 Tequila a Bonetti
22:55 ŽREBOVANIE
20:50 Sherm a jeho mikróby
21:05 Bobove dobrodružstvá na pláži
21:20 ZáchranáRik II.
20:15 Pán Šanghaje
22:15 Útěk z polygamie
23:50 Otcové a dcery