V Prešove našli mŕtveho policajta na toaletách oddelenia

V Prešove našli mŕtveho policajta na toaletách oddelenia

PREŠOV / Na Hraničnej a cudzineckej policajnej stanici v Prešove sa stala tragédia. Našli tam mŕtveho policajta, ktorý na oddelení pracoval. Zomrel za nezistených okolností. Podľa zdroja televízie JOJ ho našli so strelnou ranou na hlave.

Policajt podľa doterajších informácií muž pracoval na Hraničnej a cudzineckej polícii v Prešove. Policajta našli jeho kolegovia na toalete. Strelné poranenie, ktoré malo smrteľné následky, malo byť podľa zdroja TV JOJ spôsobené služobnou zbraňou. Túto informáciu ale Inšpekcia Ministerstva vnútra zatiaľ nepotvrdila. Rovnako tak ani bližšie okolnosti týkajúce sa tohto úmrtia. Všetko je zatiaľ v štádiu vyšetrovania.

"Prípadom sa zaoberá Inšpekcia ministerstva vnútra, momentálne prebiehajú prvotné procesné úkony. Zatiaľ nie je možné povedať nič bližšie," potvrdila televízii JOJ hovorkyňa ministerstva vnútra Andrea Dobiášová. Viac informácii polícia poskytne po vykonaní pitvy. Podľa doterajších zistení ale všetko nasvedčuje tomu, že muž si smrteľné zranenie spôsobil sám.

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

20:35 VŠETKO ČO MÁM RÁD
22:20 VŠETKO ČO MÁ ANDER RÁD
23:00 Hlboko v gangu
20:40 Starí frajeri
22:30 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT
00:00 Z LA do Vegas
20:10 Kosti VIII.
21:00 Akty X - NOVÁ SÉRIA
22:00 Tequila a Bonetti
20:50 Sherm a jeho mikróby
21:05 Bobove dobrodružstvá na pláži
21:20 ZáchranáRik II.
20:15 Pán Šanghaje
22:15 Útěk z polygamie
23:50 Otcové a dcery