V osade v Jarovniciach zasahovali kukláči

V osade v Jarovniciach zasahovali kukláči

JAROVNICE / V obci Jarovnice na východnom Slovensku ráno zasahovali kukláči. Veľká policajná razia sa udiala v miestnej osade. Zadržali tam najmenej dvoch ľudí.

Kriminalisti v Jarovniciach zasiahli skoro ráno, ešte na svitaní. Do osady prišlo množstvo policajných áut. Prehľadávali tam jeden z domov. Zaistili v ňom viacero vecí. Tie pravdepodobne pochádzajú z trestnej činnosti. Pri policajnom zásahu zadržali minimálne dvoch podozrivých. Muža a ženu, ktorí sú momentálne na policajnom oddelení.

"V prípade sú momentálne vykonávané všetky procesné úkony, bližšie informácie nie je vhodné nateraz zverejniť," uviedla hovorkyňa prešovskej krajskej polície Jana Migaľová.

Podľa slov miestnych zadržali spolu troch ľudí. Všetci sú dokonca aj príbuzní. Dvaja muži a jedna žena. Postupne ich odviedli na policajné oddelenie. Podozrivým má byť ale podľa rodiny zadržaných ďalší muž.

O tom z čoho je zadržaná skupina podozrivá, ich príbuzní hovoriť nechceli. Vylúčené nie je to, že dnešná razia súvisí so sériou vlámačiek v obecných úradoch a v školách. V troch okresoch na východnom Slovensku vykradli zlodeji za posledných pár týždňov už najmenej sedem obecných úradov.

Zdroj: noviny.sk

Prečítajte si tiež

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:35 Súdna sieň
05:05 Panelák
05:55 Súdna sieň
06:40 Súdna sieň
05:00 Súdna sieň
05:40 Panelák
06:25 Profesionáli
05:10 Ferdo Mravec
05:35 Jahôdka a jej kamaráti I.
06:00 Marvin, stepujúci koník I.
05:50 Přijímačky
07:30 Domácnost naruby
09:15 Zůstaň nablízku