Cyklista podľa svedkov spôsobil nehodu, z miesta ušiel

Cyklista podľa svedkov spôsobil nehodu, z miesta ušiel

HUMENNÉ / Chcem, aby sa prihlásil a zodpovedal sa za to, čo spravil. To je odkaz pre cyklistu, ktorý sa údajne podpísal pod dopravnú nehodu v Humennom. Vodiči osobných áut tvrdia, že im náhle skrížil cestu a posledné auto už nestihlo zabrzdiť. Výsledkom bola zrážka, po ktorej mladá žena skončila v nemocnici.

Nehoda sa stala na výjazde z Humenného v smere na Medzilaborce. V jednom z áut sa viezli brat so sestrou. Devätnásťročnú zranenú ženu záchranári previezli do nemocnice.

Na miesto prišli rodičia súrodencov z Papína. Podľa mamy sa Simona sťažovala na bolesti hlavy. Otec ale nešetril kritikou na cyklistu, ktorý je podľa neho a ostatných vodičov zodpovedný za nehodu. Svedkovia uviedli, že im náhle vošiel z krajnice do stredu jazdného pruhu.

"Neskutočné, cyklista utiekol," hovorí otec dievčaťa. Ten by bol rád, aby sa prihlásil a zodpovedal sa za to, čo spravil.

Cyklista v ceste pokračoval, na mieste kolízie zostali dve poškodené autá. Na jednom z nich je totálna škoda. Pri objasňovaní nehody by mohli pomôcť svedkovia udalostí. Otcovi 20-ročného vodiča, ktorý ubrzdiť nestihol, je to ľúto hlavne pre syna, ktorý si toto auto financoval sám, bez akejkoľvek pomoci. Dychová skúška u vodičov prítomnosť alkoholu vylúčila.

Zdroj: noviny.sk

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

15:00 Prestreté
16:05 Modrý kód
17:30 Noviny
14:35 Simpsonovci IX.
15:05 Simpsonovci IX.
15:35 Poklady z blšáku VII.
14:50 Dr. House VIII.
15:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X.
16:55 Súdna sieň
14:55 Nezvyčajná cesta Nilsa Holgerssona
15:10 Ruby z dúhy II.
15:35 Strážca vesmíru Roger
13:15 Victor Davis: Cesta na vrchol
15:05 Mámy na nože
16:40 Podivuhodná cesta fakíra, který uvízl ve skříni