Traja ľudia skončili v nemocnici. Nehoda sa stala na rovnej ceste

Traja ľudia skončili v nemocnici. Nehoda sa stala na rovnej ceste

PREŠOV / Traja ľudia skončili po nehode neďaleko Prešova v nemocnici. Stalo sa to na rovnom úseku cesty a zdá sa, že za to môže neopatrnosť. Mladý vodič si zrejme pred sebou nevšimol odbočujúce auto a vrazil doňho takou silou, že ho odhodilo do protismeru.

Vodič za volantom Fábie sa zrejme dostatočne nevenoval riadeniu auta a samotnej premávke, keď si zjavne nevšimol pred sebou odbočujúce auto. V ňom sedeli dvaja ľudia - manželia.

Po náraze ich s autom odhodilo do protismeru rovno do protiidúceho auta, s ktorým sa čelne zrazili. Ako prví boli na mieste prešovskí hasiči.

Zo štyroch účastníkov nehody skončili traja v opatere lekárov v prešovskej nemocnici. Po rozbité nepojazdné autá musela prísť odťahovka. Príčinu ako aj okolnosti nehody vyšetrujú prešovskí dopravní policajti.

Na bolesti sa sťažoval vodič protiidúceho auta i spolujazdkyňa vodiča, do ktorého narazili. Obaja skončili v nemocnici a spolu s nimi aj mladý iba 19-ročný vodič. Ten, ktorý do nich narazil.

"Najmladší pacient utrpel poranenie hrudníka. Ďalší dvaja pacienti utrpeli zlomeniny," povedala hovorkyňa Fakultnej nemocnice s poliklinikou v Prešove Renáta Cenková. 

"Podľa predbežných zistení nehodu spôsobil 19-ročný vodič Fábie, ktorý nedodržal bezpečnú vzdialenosť za vozidlom idúcim pred ním," informoval hovorca polície Daniel Džobaník. 

Zdroj: noviny.sk

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

19:30 Noviny TV JOJ
20:20 INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH
20:25 ŠPORT
19:40 Profesionáli VI.
20:35 Krvavé diamanty
22:25 OKTAGON MMA - MAGAZÍN
20:10 Vtierka Castle IV.
21:00 C.S.I. CYBER: Vraždy cez internet II.
22:00 Klamári II.
20:00 Príbehy dvoch myší II.
20:30 Robošváb III.
21:00 Sherm a jeho mikróby
18:20 Železná lady
20:15 Až vyjde měsíc
21:55 Empire State