Traja ľudia skončili v nemocnici. Nehoda sa stala na rovnej ceste

Traja ľudia skončili v nemocnici. Nehoda sa stala na rovnej ceste

PREŠOV / Traja ľudia skončili po nehode neďaleko Prešova v nemocnici. Stalo sa to na rovnom úseku cesty a zdá sa, že za to môže neopatrnosť. Mladý vodič si zrejme pred sebou nevšimol odbočujúce auto a vrazil doňho takou silou, že ho odhodilo do protismeru.

Vodič za volantom Fábie sa zrejme dostatočne nevenoval riadeniu auta a samotnej premávke, keď si zjavne nevšimol pred sebou odbočujúce auto. V ňom sedeli dvaja ľudia - manželia.

Po náraze ich s autom odhodilo do protismeru rovno do protiidúceho auta, s ktorým sa čelne zrazili. Ako prví boli na mieste prešovskí hasiči.

Zo štyroch účastníkov nehody skončili traja v opatere lekárov v prešovskej nemocnici. Po rozbité nepojazdné autá musela prísť odťahovka. Príčinu ako aj okolnosti nehody vyšetrujú prešovskí dopravní policajti.

Na bolesti sa sťažoval vodič protiidúceho auta i spolujazdkyňa vodiča, do ktorého narazili. Obaja skončili v nemocnici a spolu s nimi aj mladý iba 19-ročný vodič. Ten, ktorý do nich narazil.

"Najmladší pacient utrpel poranenie hrudníka. Ďalší dvaja pacienti utrpeli zlomeniny," povedala hovorkyňa Fakultnej nemocnice s poliklinikou v Prešove Renáta Cenková. 

"Podľa predbežných zistení nehodu spôsobil 19-ročný vodič Fábie, ktorý nedodržal bezpečnú vzdialenosť za vozidlom idúcim pred ním," informoval hovorca polície Daniel Džobaník. 

Zdroj: noviny.sk

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

06:35 Noviny TV JOJ
07:15 Súdna sieň
08:40 Súdna sieň
06:50 PÁLI VÁM TO
07:30 Moja mama varí lepšie ako tvoja
08:45 Najkrajšie bývanie I.
06:30 Panelák
07:35 Nákupné maniačky
09:00 Najlepšie torty
06:50 Bob a Bobek králiky z klobúka
07:00 Macko Uško
07:10 Rapotáčik
06:55 Angele a Tony
08:25 Družička v utajení
10:05 Pozlátko Hollywoodu