Traja ľudia skončili v nemocnici. Nehoda sa stala na rovnej ceste

Traja ľudia skončili v nemocnici. Nehoda sa stala na rovnej ceste

PREŠOV / Traja ľudia skončili po nehode neďaleko Prešova v nemocnici. Stalo sa to na rovnom úseku cesty a zdá sa, že za to môže neopatrnosť. Mladý vodič si zrejme pred sebou nevšimol odbočujúce auto a vrazil doňho takou silou, že ho odhodilo do protismeru.

Vodič za volantom Fábie sa zrejme dostatočne nevenoval riadeniu auta a samotnej premávke, keď si zjavne nevšimol pred sebou odbočujúce auto. V ňom sedeli dvaja ľudia - manželia.

Po náraze ich s autom odhodilo do protismeru rovno do protiidúceho auta, s ktorým sa čelne zrazili. Ako prví boli na mieste prešovskí hasiči.

Zo štyroch účastníkov nehody skončili traja v opatere lekárov v prešovskej nemocnici. Po rozbité nepojazdné autá musela prísť odťahovka. Príčinu ako aj okolnosti nehody vyšetrujú prešovskí dopravní policajti.

Na bolesti sa sťažoval vodič protiidúceho auta i spolujazdkyňa vodiča, do ktorého narazili. Obaja skončili v nemocnici a spolu s nimi aj mladý iba 19-ročný vodič. Ten, ktorý do nich narazil.

"Najmladší pacient utrpel poranenie hrudníka. Ďalší dvaja pacienti utrpeli zlomeniny," povedala hovorkyňa Fakultnej nemocnice s poliklinikou v Prešove Renáta Cenková. 

"Podľa predbežných zistení nehodu spôsobil 19-ročný vodič Fábie, ktorý nedodržal bezpečnú vzdialenosť za vozidlom idúcim pred ním," informoval hovorca polície Daniel Džobaník. 

Zdroj: noviny.sk

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

10:35 Súdna sieň
12:00 NOVINY O 12:00
12:20 TOP STAR
11:05 MacGyver
12:30 Vyvolení - Dom snov
14:05 Simpsonovci XVII.
11:25 Komisár Rex XIII.
13:30 Bostonské zločiny V.
14:30 Ochranca II.
11:35 Príbehy dvoch myší
12:00 Albert spoznáva svet
12:25 Oskar v balóne
11:15 Za lepší život
13:05 Pozlátko Hollywoodu
14:35 Moje krásná učitelka