Róberta našli s nožom v hrudi. Jeho príbuzná skončila v rukách polície
Róberta našli s nožom v hrudi. Jeho príbuzná skončila v rukách polície
"Prišla nám povedať, že ho pichla nožom. Kričala, že už nežije. Dva razy ešte vykríkol a už nič," opisuje momenty suseda.
Susedia počuli len krátke výkriky, po chvíli zostalo ticho. V jednom z príbytkov ležal na zemi muž s nožom zapichnutým v hrudi.
"Záchranári sa ho pokúšali ešte oživiť. Aj napriek ich snahe lekár zdravotnej skonštatoval úmrtie," informoval hovorca záchranárov Andrej Hirjak.
"Bezprostrednou príčinou smrti bol šok po vykrvácaní z hlbokej bodnej rany hrudníka," dodala prešovská krajská hovorkyňa Jana Migaľová. Policajti krátko po incidente zadržali podozrivú ženu.
Nebohého muža podľa slov miestnych len nedávno prepustili z väzenia. V čase tragickej udalosti bol v príbytku len on a dve ženy. Jedna z nich je podľa slov susedov príbuzná nebohého. Práve ona skončila v rukách polície.
Zdroj: noviny.sk, TV JOJ - Daniela Jureková

Róberta našli s nožom v hrudi. Jeho príbuzná skončila v rukách polície
12.12.2016 06:00 Krimi
Ďakujeme za vaše názory