Dráma na diskotéke v Banskej Bystrici

19.11.2016 19:30 Noviny.sk Krimi

Dráma na diskotéke v Banskej Bystrici

BANSKÁ BYSTRICA / Nešťastím sa skončila v piatok diskotéka v Banskej Bystrici. V nočnom klube spadol z niekoľkých metrov mladý muž z nitrianskeho okresu. Jeho zdravotný stav je stále kritický. Policajti zisťujú aj to, či za tragédiou nie je alkohol alebo drogy.

Mladý. 34-ročný muž, podľa svedkov spadol z VIP balkóna z výšky približne štyroch metrov. Radoslav pochádza z Veľkého Zálužia, čo presne sa v noci okolo tretej odohralo, zatiaľ jasné nie je.

Podľa svedkov vyliezol až na zábradlie, z balkóna spadol nešťastne rovno na hlavu, medzi tancujúcich ľudí. Svedkovia hneď volali záchranárov. Tí sa mladého muža snažili priviezť k vedomiu.

"Tridsaťštyriročný muž bol na umelej pľúcnej ventilácii v kritickom stave s poruchou vedomia po prvotnom ošetrení transportovaný záchranármi do nemocnice v Banskej Bystrici," upresnil hovorca záchranárov Boris Chmel.

Snažili sme sa spojiť aj s majiteľmi nočného podniku, ich stanovisko sa nám zistiť nepodarilo, telefón bol stále obsadený. Prečo a ako k nešťastnému pádu došlo zisťujú už aj policajti.

"Polícia v Banskej Bystrici začala v tomto prípade trestné stíhanie pre prečin ublíženie na zdraví z nedbanlivosti," uviedla policajná hovorkyňa Mária Faltániová.

Mladý muž je v opatere lekárov na anesteziologicko-resuscitačnom oddelení. Podľa doterajších informácií je v umelom spánku a stále bojuje o život.

Zdroj: TV JOJ

Zdroj: noviny.sk, TV JOJ - Katarína Juríčková

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

19:30 Noviny TV JOJ
20:15 18 ROKOV S TV JOJ
20:15 INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH
19:35 Profesionáli VIII.
20:25 IMT SMILE - VALEC
21:55 INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH
18:05 Vraždy v Brokenwoode II.
20:10 Klamári III.
20:55 Klamári III.
19:35 Rev a motoroví miláčikovia I.
20:00 Z ROZPRÁVKY DO ROZPRÁVKY
20:10 Macko Uško
18:20 Slunce, seno, erotika
20:15 Dobrodruh Flynn
22:10 Rukojmí