Muž bez domova sa ukájal priamo na ulici, podľa svedkov bol aj nafetovaný

30.07.2016 09:39 Noviny.sk Krimi

Muž bez domova sa ukájal priamo na ulici, podľa svedkov bol aj nafetovaný

RIMAVSKÁ SOBOTA / V Rimavskej Sobote sa 33-ročný bezdomovec sexuálne uspokojuje priamo na ulici pred očami žien a detí. Odkedy na to upozornili políciu, muž je pod drobnohľadom policajtov.

Upozorňujeme, že nasledujúce zábery nie sú vhodné pre deti a maloletých divákov.

Neprístojné správanie odhalili mestskí policajti v polovici apríla. Prípad aj s dôkazmi odstúpili na štátnu políciu. Bezdomovca, ktorý onanoval pred ľuďmi počas bieleho dňa, zachytila aj mestská kamera.

Uspokojoval sa na ulici

Muža následne obvinili z prečinu výtržníctva. Stíhajú ho ale na slobode. Bezdomovec v svojom vyčíňaní na verejnosti pritom pokračuje.

"Prijali sme oznámenie ohľadom budenia verejného pohoršenia osobou, ktorá sa uspokojovala na ulici," informoval náčelník rimavskosobotskej polície Peter Berec.

"Mal vytiahnuté prirodzenie a onanoval. Kolega na neho zakričal, postavil sa, začal nadávať po maďarsky a pobral sa preč," dodáva svedok.

Nafetovaný

Bezdomovcom s neprístojným správaním je 33-ročný Ladislav. Pravdepodobne má psychické problému a nelieči sa. Podľa svedkov bol aj pod vplyvom omamných látok.

"Bol nafetovaný. Opakovane sme ho videli a v rukách mal sáčok. Mohol to byť toluén," dopĺňa svedok.

Opakujúca sa situácia

O pár dní opäť zasahovala polícia. Tá istá osoba, ten istý prípad.

"Situácia sa zopakovala. Operačný pracovník spozoroval túto osobu, ako sa ukája zase na verejnom priestranstve," ozrejmuje Berec.

V tomto prípade sedel Ladislav na ulici blízko železničnej a autobusovej stanici. Po chvíli si rozopol rázporok na nohaviciach a onanoval. Jeho vyčíňania už riešia policajti obvodného oddelenia.

"V obidvoch prípadoch sme prijali oznámeie pre podozrenie z trestného činu výtržníctva a sú v štádiu preverovania," informuje banskobystrická krajská hovorkyňa Mária Faltániová.

Ladislavovi hrozí, že ho v najbližších dňoch obvinia a nie je vylúčené ani to, že policajti podajú podnet na jeho vzatie do väzby.

Zdroj: noviny.sk

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

10:20 Súdna sieň
11:25 Dr. Dokonalý
12:25 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT
10:20 Najlepšie svetové videá V.
11:40 Áno, šéfe! USA IV.
12:40 NOVÁ ZÁHRADA
10:40 UHÁDNI MÔJ VEK
11:35 Vražedné Miami II.
12:35 Presne takto o rok II.
10:35 Okido II.
10:50 Jahôdka a jej kamaráti III.
11:10 Rybičky Flip a Flap
09:20 Valerian a město tisíce planet
11:50 Útěk ze Sibiře
14:15 Paddington