V Horovciach zhorela unimobunka, spala v nej rodina s dvomi deťmi

22.04.2016 13:31 Noviny.sk Krimi

V Horovciach zhorela unimobunka, spala v nej rodina s dvomi deťmi

HOROVCE / Mladá rodina z obce Horovce (okr. Michalovce) sa druhýkrát narodila. Krátko po polnoci jej príbytok zachvátili plamene. Manželia s deťmi v tom čase pokojne spali vo vnútri. Na požiar ich upozornil sused, ktorý rýchlo zalarmoval pomoc. Aj keď hasiči prišli na miesto takmer okamžite, veľa sa im už zachrániť nepodarilo.

Požiar vypukol v unimobunke, v ktorej spali manželia s dvomi deťmi. "Išiel som von, lebo štekali psy a videl som, ako horelo. Plameň išiel až mne do dvora," opisuje sused.

Nič im nezostalo

Sused okamžite utekal ratovať rodinu, ktorá v unimobunke bola. Manželia zobrali svoje štvorročné a päťročné deti a utekali preč. Nič iné so sebou nestihli vziať, zostalo im len to, čo mali na sebe.

Plamene sa veľmi rýchlo šírili a zachvátili aj susediacu unimobunku. V nej mala rodina kúpeľňu. Hasiči v krátkom čase dostali oheň pod kontrolu, veľa toho ale nezachránili.

Zhoreli takmer do tla

Drevené príbytky zhoreli takmer do tla. Štvorčlenná rodina prišla o všetky veci a tiež aj o strechu nad hlavou. Teraz sa zrejme načas bude musieť presťahovať k príbuzným. Príčina požiaru sa vyšetruje, no podľa domácich sa oheň rozšíril od šopy.

Na mieste požiaru bola reportérka Andrea Točená:

Zdroj: noviny.sk

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

20:30 Najlepšie počasie
20:35 NOVÝ ŽIVOT
21:45 NA HRANE
20:25 Thor
22:55 Nečakaný útok
00:55 Letecké katastrofy XVI.
20:10 Dr. Harrow
21:10 Dr. House IV.
22:10 C.S.I.: Kriminálka Miami IV.
20:25 Krtko
20:35 Bob a Bobek králiky z klobúka
20:45 Volám sa Caillou V.
20:15 Dopis na rozloučenou
21:55 Rodiče na tahu
23:40 Pojď se mnou