Jasno
18°
Bratislava
Patrik, Patrícia
6.7.2022
Smrteľná nehoda v Turanoch, dvaja mŕtvi...
Zdielať na
Krimi

Smrteľná nehoda v Turanoch, dvaja mŕtvi...

TURANY / Pri dopravnej nehode neďaleko obce Turany vyhasli ráno dva ľudské životy. Nehoda sa stala medzi Ružomberkom a Martinom, informovala o tom žilinská policajná hovorkyňa Jana Balogová.

Poliak zrazu prešiel do protismeru

Vozidlo Škoda Superb viedol v smere od Ružomberka na Martin 51-ročný občan Poľskej republiky. Pod rozostavaným diaľničným premostením v katastri obce Turany z doposiaľ nezistených príčin prešiel do protismeru, kde sa zrazil s autom Mazda 6.

Po náraze škodovku odhodilo vedľa cesty. Za autom Mazda 6 išlo ďalšie auto, Nissan X-Trail, ktorého vodič v snahe zabrániť ďalšej zrážke strhol volant doprava a zišiel mimo cesty, kde narazil do skál na stavenisku diaľničného premostenia.

Dvaja mŕtvi a dvaja ľahšie zranení

Pri dopravnej nehode vyhasol život 51-ročného vodiča Škody Superb a 54-ročného spolujazdca, ktorý sedel na zadnom sedadle. Tretí člen posádky vyviazol s ľahkými zraneniami.

Vodič Mazdy 6 utrpel ľahké zranenia. Alkohol v krvi u vodičov Mazdy 6 a Nissan X-Trail polícia nezistila. Okolnosti dopravnej nehody sú predmetom ďalšieho policajného vyšetrovania.

Len včera (26. decembra 2013) sa pritom stala smrteľná nehoda medzi Banskou Bystricou a Ľubietovou, keď vodič teréniaku prešiel do protismeru a čelne sa zrazil s Favoritom. Strašia žena nehodu neprežila. Na mieste bola reportérka Katarína Kováčiková. VIAC TU.

Článok si môžete pozrieť aj cez iPhone či iPad vďaka novej aplikácii. ZADARMO.

TV JOJ

Súvisiace články

Najčítanejšie