Smrteľná nehoda v Turanoch, dvaja mŕtvi...

Smrteľná nehoda v Turanoch, dvaja mŕtvi...

TURANY / Pri dopravnej nehode neďaleko obce Turany vyhasli ráno dva ľudské životy. Nehoda sa stala medzi Ružomberkom a Martinom, informovala o tom žilinská policajná hovorkyňa Jana Balogová.

Poliak zrazu prešiel do protismeru

Vozidlo Škoda Superb viedol v smere od Ružomberka na Martin 51-ročný občan Poľskej republiky. Pod rozostavaným diaľničným premostením v katastri obce Turany z doposiaľ nezistených príčin prešiel do protismeru, kde sa zrazil s autom Mazda 6.

Po náraze škodovku odhodilo vedľa cesty. Za autom Mazda 6 išlo ďalšie auto, Nissan X-Trail, ktorého vodič v snahe zabrániť ďalšej zrážke strhol volant doprava a zišiel mimo cesty, kde narazil do skál na stavenisku diaľničného premostenia.

Dvaja mŕtvi a dvaja ľahšie zranení

Pri dopravnej nehode vyhasol život 51-ročného vodiča Škody Superb a 54-ročného spolujazdca, ktorý sedel na zadnom sedadle. Tretí člen posádky vyviazol s ľahkými zraneniami.

Vodič Mazdy 6 utrpel ľahké zranenia. Alkohol v krvi u vodičov Mazdy 6 a Nissan X-Trail polícia nezistila. Okolnosti dopravnej nehody sú predmetom ďalšieho policajného vyšetrovania.

Len včera (26. decembra 2013) sa pritom stala smrteľná nehoda medzi Banskou Bystricou a Ľubietovou, keď vodič teréniaku prešiel do protismeru a čelne sa zrazil s Favoritom. Strašia žena nehodu neprežila. Na mieste bola reportérka Katarína Kováčiková. VIAC TU.

Článok si môžete pozrieť aj cez iPhone či iPad vďaka novej aplikácii. ZADARMO.

Zdroj: TV JOJ

Zdroj: noviny.sk

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

05:05 Noviny TV JOJ
05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
05:00 NOVÁ ZÁHRADA
05:40 DEDIČSTVO
07:20 Panelák VIII.
05:35 Dovidenia, stará mama! II.
06:10 POLICAJTI V AKCII
07:15 POLICAJTI V AKCII
05:00 Rybičky Flip a Flap
05:05 Sníček
05:15 Tashiho svet
05:10 Cesta domů
06:55 Bláznivé námluvy
08:45 Martin a Venuše