Zatiahnuté
Bratislava
Igor
10.4.2026
Nezodpovedný cyklista za jazdy používal mobil. Narazil do auta a ušiel, teraz po ňom pátra polícia
Zdielať na

Nezodpovedný cyklista za jazdy používal mobil. Narazil do auta a ušiel, teraz po ňom pátra polícia

BRATISLAVA / Bezpečnostná kamera na jednej z bratislavských ulíc zachytáva nezodpovedného cyklistu. Ten za jazdy používal mobil, dokonca oboma rukami. Jeho nezodpovedná jazda má následky. Narazil do odstaveného auta, a keďže z miesta ušiel, pátra po ňom už aj polícia.

Cyklista, ktorý prechádzal cez deň ulicou pomedzi rodinné domy, s mobilom v oboch rukách si možno spočiatku myslel, že je šikovný. Avšak po niekoľkých sekundách jeho akrobatická jazda skončila nárazom do zadnej časti osobného auta.

Zaparkované vozidlo si všimol v poslednej sekunde a nárazu už nedokázal zabrániť. Vrazil do auta, aj hlavou. Ulomil stierač, poškodil zadné dvere a na pamiatku zanechal na nárazníku odtlačok kolesa.

Z miesta ušiel

Z miesta odišiel a tak si nesplnil povinnosti účastníka dopravnej nehody, ktoré mu vyplývajú zo zákona. Nehodu zaznamenala bezpečnostná kamera v Bratislave na Stratenej ulici v smere na Hruškovú ulicu. Potom sa cyklista zo záberu stratil.

Pokiaľ ste ho na záberoch spoznali, kontaktujte políciu na bezplatnom telefónnom čísle 158. 

Najčítanejšie správy