Zlodejov videli svedkovia. Čoskoro im boli v pätách policajti

21.08.2012 17:15 Noviny.sk Krimi

Zlodejov videli svedkovia. Čoskoro im boli v pätách policajti

Policajti z Trenčína majú za sebou rušnú noc. Hliadky naháňali v uliciach mesta hneď tri vozidlá. V nich unikali mladíci, ktorí krátko predtým ukradli auto. Traja, iba 21-roční, autičkári skončili s putami na rukách. Zrejme nekradli prvýkrát.

Zamestnanec firmy zlodejov videl

Traja mladí autičkári kradli v stredu v noci vozidlo zaparkované na parkovisku v Trenčíne. Zrejme však vôbec netušili, že ich z okna sleduje zamestnanec neďalekej firmy, ktorý ihneď kontaktoval políciu.

Iba 21-roční mladíci sa ulakomili na staré BMW. Po vylomení dverí sa im ho podarilo naštartovať. Z miesta odišli na troch autách, pričom to kradnuté jazdilo v strede. Tento krycí manéver vak nezmiatol policajtov, ktorí už o krádeži vedeli.

Keď zlodeji zistili, že sú im v pätách policajti, rozdelili sa a každý unikal iným smerom. Do naháňačky sa tak zapojili všetky nočné hliadky. Vodič v kradnutom aute náhle zastavil a dal sa na útek po svojich. Pohotoví policajti však jeho, i ďalších dvoch mladíkov, nakoniec zadržali.

Majiteľ o krádeži najskôr nevedel

Majiteľ vozidla sa o krádeži dozvedel až na druhý deň ráno. Napriek poškodeným zámkom na aute je rád, že mu ho trenčianski policajti tak rýchlo vrátili.

Podľa informácií Krimi nie je vylúčené, že traja zadržaní mladíci sú členmi väčšieho gangu, ktorí pôsobí v Trenčíne a jeho okolí.

Spravodajská aplikácia Noviny TV JOJ pre iPhone TU. ZADARMO.

Zdroj: TV JOJ

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ, Ľubomír Trautenberger

Najnovšie na JOJ.SK

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

08:35 Bez servítky
09:50 Policajti v akcii
10:50 Policajti v akcii
08:10 Pošli ďalej
09:00 Zlato v garáži III.
09:35 Poklady z blšáku X.
07:55 Záchranári
09:00 Klan - V dobrom aj v zlom
10:05 Klan - V dobrom aj v zlom
08:40 Barbapapa II.
08:45 Rapotáčik 3
08:55 Ovečka Shaun VI.
06:45 Zrodila se Astrid
08:55 Psí veličenstvo
10:30 Tom Sawyer