Očkovaciu lotériu a sprostredkovateľský bonus spustia 1. augusta

21.07.2021 10:34 Noviny.sk Slovensko

Očkovaciu lotériu a sprostredkovateľský bonus spustia 1. augusta

BRATISLAVA / Prihlasovanie na očkovaciu prémiu a sprostredkovateľský bonus má rezort financií spustiť od 1. augusta. Záujemcovia sa budú môcť registrovať na stránke www.bytzdravyjevyhra.sk. Informoval o tom tlačový odbor Ministerstva financií SR.

Očkovaciu prémiu bude môcť získať každý, kto sa už dal alebo sa ešte len dá zaočkovať. Zaočkovaná osoba sa musí od 1. augusta zaregistrovať na stránke www.byťzdravyjevyhra.sk a bude zaradená do žrebovania o finančné výhry. Do žrebovania o očkovaciu prémiu sa budú môcť zapojiť všetci zaočkovaní, bez ohľadu na to, kedy a aká vakcína im bola podaná. "Keď sa zaočkovaní prihlásia do prémie, automaticky v nej ostávajú počas všetkých kôl žrebovania. Čím skôr sa teda zaočkujú, tým budú mať väčšiu šancu na výhru," uviedol rezort. Všetci zaregistrovaní budú po overení údajov automaticky zaradení do žrebovania už po prvej dávke vakcíny. Ak sa dajú zaočkovať druhou dávkou, budú mať dvakrát vyššiu šancu na výhru.

Sprostredkovateľský bonus je finančná odmena pre ľudí, ktorí motivovali iných vo svojom okolí, aby sa dali zaočkovať. Sprostredkovateľ môže získať odmenu tak, že zaočkovaná osoba sa od 1. augusta rovnako zaregistruje na www.bytzdravyjevyhra.sk, získa špecifický kód a ten následne odovzdá osobe, ktorá ju motivovala na očkovanie. Bonus si môže sprostredkovateľ uplatniť až vtedy, keď osoba, ktorú motivoval na očkovanie, absolvovala obe dávky vakcíny alebo jednu dávku vakcíny od spoločnosti Johnson & Johnson, najneskôr však do 31. októbra tohto roka. Ľudia, ktorí absolvujú kompletné očkovanie ešte pred spustením systému, teda v termíne od 1. júla do 1. augusta tohto roka, budú musieť svojho sprostredkovateľa prihlásiť do sedem dní od spustenia registrácie, teda 7. augusta. Aj v tomto prípade platí, že záujemcovia o očkovanie nemusia čakať na spustenie registrácie, ale môžu sa očkovať už teraz.

Zdroj: noviny.sk

Najnovšie na JOJ.SK

Odporúčame

TV Program

18:00 Prestreté
19:00 Krimi
19:30 Noviny TV JOJ
17:45 Dr. Dokonalý
18:45 Dr. Dokonalý
19:45 Profesionáli VII.
17:55 Súdna sieň
18:55 Súdna sieň
20:10 Myšlienky vraha IV.
18:10 Petronela Jabĺčková
18:25 Dobrodružstvá Bolka a Lolka
18:35 Tom Gates
16:50 Mámy na nože
18:30 Životy svatých 1/2
20:15 Bolest a sláva