Manželské nákupy mohli skončiť tragédiou. Vodič, ktorý dostal šmyk a nafúkal, viezol v aute tehotnú ženu

Manželské nákupy mohli skončiť tragédiou. Vodič, ktorý dostal šmyk a nafúkal, viezol v aute tehotnú ženu

DYČKA / Tridsaťdeväť ročný vodič nezvládol jazdu na mokrej ceste a autom skončil v priekope. Vodič, ktorý viezol aj tehotnú manželku, po nehode nafúkal.

Manželia sa vracali domov z víkendových nákupov. V zákrute vodič nezvládol riadenie. Išiel asi 100 kilometrovou rýchlosťou.  "Tam ma šmyklo v tejto zákrute sú napadané tie listy a treba si dávať pozor," opísal vodič Jozef.


Po šmyku vozidlo letelo ešte niekoľko metrov a skončilo na  mieste medzi stromami. Vodič hovorí o šťastí, že nenarazil rovno do stromu. V aute sedela aj tehotná manželka. Prezreli ju záchranári no pri nehode nezranila.  "Ona je v poslednom mesiaci, už má len tri dni," povedal  šofér.Po zrážke policajti vodičovi urobili dychovú skúšku a ten nafúkal. V tomto prípade to však vyzerá tak, že pôjde o zostatkový alkohol.  "To ja neviem teraz vysvetliť, zostatkový asi... Dnes som nepil absolútne ," obhajuje sa vodič.


Dychová skúška mala klesajúcu tendenciu. Jozef, povedal, že alkohol pil včera. Manželku, však do pôrodnice už neodvezie. "Nepil som, ani som nejedol. Nestihol som ani jesť, včera som pil to je zo včera mám 4 nočné nie som vyspaný," dodal Jozef. Podľa polície vodič nafúkal 0,31 promile a bol mu zadržaný vodičský preukaz.

Mokrá cesta bola príčinou aj viacerých nehôd na strednom Slovensku. Pozrite si reportáž:

Zdroj: noviny.sk/TVJOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:35 PRESTRETÉ
05:10 Zvieratká, deti
05:15 Súdna sieň
05:55 Súdna sieň
05:25 Moja mama varí lepšie ako tvoja
06:20 POLICAJTI V AKCII
07:35 POLICAJTI V AKCII
06:00 Rozprávanie o víle Amálke
06:05 Bob staviteľ XV. - XVIII.
06:20 Rev a motoroví miláčikovia I.
06:20 Zlatokopka
08:05 Překvapení
10:05 Skleněné peklo