Muž pre rúško udrel do tváre predavačku aj zákazníčku. Našli sme mladíka, ktorý mu to všetko spočítal

Muž pre rúško udrel do tváre predavačku aj zákazníčku. Našli sme mladíka, ktorý mu to všetko spočítal

KOMÁRNO / Bránil ženy, ktoré v potravinách v Komárne napadol útočník. Neváhal ani sekundu a chlapa, ktorý päsťou udieral dve ženy, spacifikoval. Našli sme mladíka, ktorý pohotovo zareagoval. Bývalý futbalista, štvrták na strednej škole, dostal pozvanie do klubu bojových umení. Pre ešte lepšiu obranu. Pretože na rozdiel od bojových umení, ľudia sú útoční.

"Nikdy nezačnem prvý, ale keď treba, tak treba udrieť," povedal Kevin, muž, ktorý bránil ženy. Kevin je 19-ročný študent maturitného ročníka odboru strojár mechanik v Komárne. Boxerské rukavice má na rukách prvýkrát v živote. Napriek tomu sa postavil na obranu dvoch žien v potravinách po tom, ako ich útočník, 39-ročný Anton, napadol päsťami. Nevinná otázka pokladníčky, prečo nemá rúško, skončila surovým útokom.

"Išiel som nakupovať do obchodu. kurát som si chcel dať dezinfekciu, tam sa hádali, ja som nepočúval, potom som videl údery, ja som ostal v šoku, že takéto som videl v telke, len vo filmoch. Spýtal som sa ho, čo robíš, on ma chcel kopnúť, a potom som sa už obraňoval, on mi niečo rozprával, ale to si nepamätám," vyjadril Kevin.


Kevin niekoľkými ranami poslal útočníka k zemi, vytiahol ho z obchodu a počkal na policajtov. To, že sa bez váhania postavil na stranu napadnutých žien považuje za samozrejmosť. "Tak každý normálny človek by sa mal správať takto. Pekne ho poprosili, aby si dal rúško a on nepovedal nič, čo rúško, čo rúško a už išiel biť tie ženy," prezradil Kevin.


Video z útoku a následného spacifikovania útočníka videl aj predseda Slovenskej federácie Kempo a majster sveta v tomto bojovom umení. Maturanta ihneď vyhľadal a ponúkol mu možnosť trénovať v komárňanskom klube. "Kevin veľmi pekne reagoval, je talent, veľmi dobre a veľmi rýchlo reagoval. Potrebujeme takých športovcov a už vo štvrtok príde na tréning," povedal predseda Slovenskej konfederácie KEMPO Róbert Szayka."Techniku sa človek naučí tuto, na kondičku tiež všetko tu má, čo tu má byť, určite tu budem pokračovať naďalej," dodal Kevin.  

Viac o prípade sa dozviete v nasledujúcej reportáži:

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

TV Program

21:40 NA HRANE
22:35 SEDEM
23:35 Vražedné čísla IV.
20:25 Warcraft: Prvý stret
23:05 Pod paľbou
01:30 Profesionáli
22:00 C.S.I.: Kriminálka Miami IX.
22:55 Vraždy, ktoré šokovali XXIV.
23:55 Spackané plastické operácie II.
22:20 Rev a motoroví miláčikovia I.
22:40 Požiarnik Sam VIII.
22:55 Okido I.
22:10 Valhalla: Říše bohů
00:00 Trojitá hrozba
01:30 Pomsta zelených draků