Opitý mladík sa pošmykol a narazil hlavou do Pribinovho meča. Skončil v nemocnici
Máte vypnuté reklamy
Vďaka financiám z reklamy prinášame kvalitné a objektívne informácie. Povoľte si prosím zobrazovanie reklamy na našom webe. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.
Zdroj: FB: Krásy Nitrianskeho kraja
NITRA / Opitý 21-ročný mladík skončil vo Fakultnej nemocnici v Nitre po zrážke s mečom kniežaťa Pribinu. Nehybne ležiaceho zakrvaveného muža našla ležať na nitrianskej pešej zóne počas silného dažďa hliadka mestskej polície.
Mladík sa pošmykol na mokrom chodníku a pri páde narazil hlavou do Pribinovho meča, informovala Mestská polícia v Nitre.
Muž bol pod vplyvom alkoholu. Po zrážke s mečom bol pri vedomí, s hliadkou komunikoval. Policajti mu poskytli prvú predlekársku pomoc. Na miesto privolali rýchlu zdravotnú službu, ktorá mladíka previezla na ošetrenie do nemocnice.