Oblačno
23°
Bratislava
Iľja
20.7.2024
Diskontný reťazec TEDi rozširuje v Trnave sieť svojich prevádzok. Nová predajňa pribudne v OC MAX
Zdielať na

Diskontný reťazec TEDi rozširuje v Trnave sieť svojich prevádzok. Nová predajňa pribudne v OC MAX

Zdroj: OC MAX

Diskontný reťazec TEDi ktorý sa u Slovákov teší veľkej obľube, bude mať v Trnave ďalšiu prevádzku. Tá pribudne v OC MAX. Nová predajňa otvorí svoje brány zákazníkom už 11. júla o 9:00.

Otvorením novej prevádzky v trnavskom OC MAX reaguje nepotravinársky diskontný reťazec TEDi na rastúci dopyt po svojich produktoch. V predajni, ktorá sa rozprestiera na ploche takmer 1000 m², nájdu zákazníci široký sortiment - od darčekových a baliacich predmetov či výrobkov pre oslavy cez písacie potreby, dekorácie, pomôcky a materiály do tvorivých dielničiek, domáce a voľnočasové potreby, drogistický tovar, hračky až po doplnky pre zvieratá. Reťazec zároveň rýchlo reaguje na trendy, pravidelne rozširuje svoju ponuku aj o sezónny tovar a dopĺňa vždy nové produkty napríklad k začiatku školského roka, k Vianociam či k Veľkej noci.

"Sme radi, že môžeme zoznam prevádzok v nákupnom centre rozšíriť o ďalšiu, medzi Trnavčanmi obľúbenú a vyhľadávanú značku. Nová prevádzka nielen spestrí nákupný zážitok a rozšíri nákupné možnosti, ale tiež sprístupní zákazníkom pestrú paletu produktov za prijateľné ceny," hovorí Martin Pelech, Center Manager OC MAX Trnava.

Predajňa TEDi.

TEDi

Reťazec, ktorý ponúka viac ako 4000 druhov tovarov, je známy tým, že drvivá väčšina produktov nepresahuje sumu jedno euro. Napriek nízkym cenám si však obchodná sieť zakladá na rozmanitej ponuke, kvalite a na udržateľnosti. Obchodník pravidelne posudzuje sortiment a výrobky vymieňa, alebo dopĺňa o nové.

Nemecký predajca sa teší popularite v celej Európe. V 15 krajinách prevádzkuje viac ako 3 200 predajní, čím sa radí medzi popredné spoločnosti vo svojom trhovom segmente. Okrem Nemecka a Slovenska má svoje filiálky v Rakúsku, Poľsku, Českej republike, Maďarsku, Rumunsku či Bulharsku, ale aj v Slovinsku, Chorvátsku, Taliansku, Španielsku, Portugalsku, Francúzsku či v Belgicku.

Reťazec TEDi vstúpil na Slovensko v roku 2013. Doteraz tu otvoril už 78 prevádzok a chce pokračovať aj v ďalšej expanzii.

Najčítanejšie