Zabil mamu troch detí. Rodine nepovedal ani prepáčte...

Zabil mamu troch detí. Rodine nepovedal ani prepáčte...

Najsmutnejšie Vianoce čakajú otca troch malých detí z obce Zubné. Jeho manželka Silvia zahynula pri autonehode. Muž, ktorý podľa všetkého nehodu zapríčinil, je však stále na slobode. A doteraz sa im neospravedlnil. Prvýkrát sa mu tak pozreli rovno do očí až na súde.

Ten sa konal v pondelok v Humennom. K otrasnej havárii, ktorú matka troch detí neprežila došlo ešte v júni. Popri sirotách, ktoré čakali pred súdom, však vodič prešiel bez náznaku ľútosti. Rodina stále prežíva obrovský smútok.

"Aj keby sme v lese v stane bývali, len aby žila. Aj keby na vozíku zostala, deti stále hovoria by sme sa o ňu starali," vraví so slzami v očiach mama nebohej. Silvia viezla v aute aj 9-ročnú dcérku Anetku. Tá videla celé našťastie na vlastné oči. S babkou sa vnúčatá o mamke rozprávajú každý večer. "Strašne bola dobrá a pekná. Stále sa parádila," povedala dcéra obete.

Nezlomil ho ani detský plač

Od tejto tragédie uplynulo pol roka. Martin, ktorý nehodu zapríčinil je však stále na slobode. V pondelok na súde v Humennom sa mu príbuzní konečne pozreli do očí. Na chodbe plakali tri malé deti - ani to však svedomím mladého muža nepohlo. S kamennou tvárou opustil budovu.

"Bol odsúdený na tri roky nepodmienečne. Proti rozsudku sa na mieste odvolal," informoval hovorca Krajského súdu v Prešove Michal Drimák. Deti sa za svoju nebohú mamu modlia každý deň a majú len jediné prianie. "Aby ten, čo ju zabil išiel do väzenia na doživotie," povedala Henrieta, dcérka nebohej.


Zdroj: tv joj

Zdroj: noviny.sk

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

10:20 Súdna sieň
11:05 Aféry II.
12:00 INKOGNITO
10:05 Najlepšie svetové videá V.
11:20 Áno, šéfe USA II.
12:20 NOVÁ ZÁHRADA
10:30 Nákupné maniačky
11:55 UHÁDNI MÔJ VEK
12:35 Vražedné Miami
10:25 Požiarnik Sam VIII.
10:35 Okido I.
10:50 Jahôdka a jej kamaráti I.
09:55 Vášeň mezi řádky
11:55 Divergence
14:25 Pompeje