Jasno
17°
Bratislava
Estera
12.4.2024
Tragédia na železničnej trati: Mladík vypadol z idúceho vlaku
Zdielať na

Tragédia na železničnej trati: Mladík vypadol z idúceho vlaku

CÍFER / K tragédii došlo na železničnej trati pri Cíferi. Pád z idúceho vlaku, žiaľ, mladík neprežil. Informovala o tom trnavská polícia na sociálnej sieti.

O život prišiel 22-ročný muž z okresu Trnava. "Podľa prvotných informácií sa mal mladík viesť v rannom rýchliku, ktorý smeroval z Martina do Bratislavy. Krátko po tom, ako vlak o približne 7.15 h ráno opustil Železničnú stanicu Trnava, sa mali doposiaľ nezisteným spôsobom otvoriť počas jazdy dvere a muž z idúceho vlaku vypadol," informovala polícia.

Mladík pri páde utrpel zranenia, ktorým na mieste podľahol. "Policajti sa prípadom začali ihneď zaoberať a vo veci začali trestné stíhanie pre prečin usmrtenia. Polícia preveruje všetky okolnosti ako aj to, či k otvoreniu dverí došlo z technických príčin, alebo úmyselným konaním osoby," doplnila polícia.  Na miesto udalosti boli vyslaní aj policajti z tímu posttraumatickej intervencie, ktorí pomohli rodine obete pri zvládnutí tejto situácie.

Udalosť nahlásila mladá žena. "Polícia žiada mladú svedkyňu, ktorá udalosť oznámila vlakvedúcej, prípadne ďalších svedkov, aby sa prihlásili na polícii a pomohli tak objasniť okolnosti tejto tragédie a poskytnúť odpovede nielen polícii ale aj pozostalým," uzavrela polícia.

Súvisiace články

Najčítanejšie správy