Zatiahnuté
Bratislava
Bibiána
2.12.2023
Identifikovali obeť aligátora. Ten zabil miestnu bezdomovkyňu
Zdielať na

Identifikovali obeť aligátora. Ten zabil miestnu bezdomovkyňu

FLORIDA / Policajti na Floride chytili a utratili viac ako štyri metre dlhého aligátora, ktorého podozrievajú z usmrtenia človeka. Podľa vyšetrovateľov zrejme zabil a pokúsil sa stiahnuť so sebou do kanála miestnu bezdomovkyňu. S bezvládnym telom v papuli ho spozorovali svedkovia, ktorí privolali pomoc.

"Videl som hlavu aligátora. Prizriem sa lepšie a zbadám, že má v papuli ľudské telo." Takto opísal svedok pohľad, ktorý sa mu naskytol na predmestí floridského mesta Largo.

"Navrával som si, že je to hlúposť, ale nie. Bolo to skutočné," dodal svedok Ja'Marcus Bullard. Aligátor sa podľa jeho slov pokúsil aj s telom obete odplávať. Muž okamžite kontaktoval úrady. Privolaní policajti vo vodnom kanáli objavili pozostatky 41-ročnej Sabriny, ktorá žila v neďalekom lesíku. Miestna televízia následne zdokumentovala, ako z kanála vyťahujú obrovského krokodíla.

Tento meral štyri metre, ale objavili tam vraj ešte väčšieho. Toho však už nedostali. Ako presne k tragédii došlo je stále predmetom vyšetrovania. Dcéra obete na sociálnych sieťach poprela správy o tom, že by 41-ročná žena krokodíly provokovala. Po tejto cestičke vraj chodila do tábora, v ktorom žila. Incident poriadne vystrašil celú komunitu. "Moje deti tadiaľ pravidelne chodia, takže sa o ne veľmi bojím," vyjadrila sa miestna obyvateľka Jennifer Dean. 

Súvisiace články

Najčítanejšie správy