Zatiahnuté
Bratislava
Hilda
11.12.2023
Ďalšia nehoda na cestách. 8-ročné dieťa previezli do nemocnice
Zdielať na

Ďalšia nehoda na cestách. 8-ročné dieťa previezli do nemocnice

ĽUBIŠA / Štyri rozbité autá, zranený jeden dospelý, ale aj 8-ročné dieťa. Pri nehode neďaleko obce Ľubiša zasahovali všetky záchranné zložky. To, či sa pod nehodu podpísala mokrá vozovka, šmyk alebo nepozornosť, vyšetruje polícia.

K nehode došlo krátko po 16. hodine na hlavnej ceste neďaleko obce Ľubiša. Zničené sú až štyri osobné autá. "Ten predo mnou vyhodil smerovku a už som nestihol dobrzdiť. Bol som za ním možno 20 metrov, ale už mi len pedál preskakoval," opísal incident vodič.

"V čase nášho príchodu sa všetci účastníci nehody nachádzali von z vozidiel. Vykonali sme protipožiarne opatrenia a následne boli dve osoby prevezené do nemocnice v Humennom," informoval Róbert Bovan, veliteľ zásahu HaZZ Humenné.

Podľa svedkov záchranári previezli do humenskej nemocnice jedného dospelého muža a jedno dieťa vo veko okolo ôsmich rokov. Cesta bola prejazdná v jednom pruhu, premávku riadili policajti. Tri vozidlá zostali na ceste, ďalšie sa zrejme chcelo zrážke vyhnúť a skončilo o desiatky metrov ďalej.

Súvisiace články

Najčítanejšie správy