Zatiahnuté, zmiešané prehánky
Bratislava
Edmund
1.12.2023
Ďalšia nehoda, z ktorej vodič ušiel. 50-ročnému chodcovi nepodal prvú pomoc
Zdielať na

Ďalšia nehoda, z ktorej vodič ušiel. 50-ročnému chodcovi nepodal prvú pomoc

Zdroj: FB: Polícia SR - Košický kraj

TREBIŠOV / Pri dopravnej nehode v okrese Trebišov prišiel v piatok, 4. novembra, v noci o život 50-ročný chodec. Neznámy vodič z miesta ušiel. Informovala o tom hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Košiciach Lenka Ivanová. 

Chodec podľa nej nemal žiadny reflexný prvok. "Podľa doterajších zistení doposiaľ neznáme vozidlo smerovalo od obce Lastovce do obce Nižný Žipov a pri prejazde rovného úseku štátnej cesty z doposiaľ nezistených príčin narazilo do Trebišovčana, ktorý sa v tom čase nachádzal blízko pravej krajnice cesty," spresnila. Zraneniam na mieste podľahol. To, či bol pod vplyvom alkoholu alebo iných omamných látok, budú zisťovať pri pitve.

Vodič si podľa Ivanovej nesplnil svoje povinnosti. Chodcovi nepodal prvú pomoc, ani mu ju neprivolal a z miesta nehody odišiel. Polícia v tejto súvislosti verejnosť žiada, aby jej oznámila, ak disponuje relevantnými informáciami o tragickej nehode. Urobiť tak možno osobne na ktoromkoľvek útvare PZ, na bezplatnom telefónnom čísle 158 či formou súkromnej správy na sociálnej sieti.

Polícia o tom informuje aj na svojom Facebooku.

Zdielať na

Súvisiace články

Najčítanejšie správy