Skoro jasno
10°
Bratislava
Benjamín
31.3.2023
Tragická SMRŤ slovenského šampióna v kulturistike. Robert (†27) je ďalšou obeťou kúpania
Zdielať na

Tragická SMRŤ slovenského šampióna v kulturistike. Robert (†27) je ďalšou obeťou kúpania

Zdroj: FB/Polícia SR

Niekdajší šampión v kulturistike skočil pre topiaceho sa nevlastného syna. Z vody sa už nevynoril. Život obom mohli zachrániť vesty. Mal iba 27 rokov.

"Stále boli niekde spolu, chodili na výlety, boli na seba veľmi citovo naviazaní," priblížila vzťah kamarátka Katka. Na priehradu neďaleko Rimavskej Soboty vyrazil 27-ročný Robert s manželkou Luciou, ich dcérkou Natáliou a nevlastným synom Vladkom, informujú Topky.

Športovec sa v osudný deň vydal s chlapcom na paddleboarde do stredu nádrže Teplý vrch. Chvíle pohody sa zmenili na boj o život.

Chlapec sa šmykol a spadol do vody. Robert skočil za ním, Vladka sa mu podarilo zachrániť, ibaže niekdajšiemu majstrovi v kulturistike zrejme došli sily. Robert sa ocitol pod vodou. Je možné, že práve nasadenie vesty mohlo Robertovi zachrániť život. Jeho bezvládne telo vytiahli na breh z desaťmetrovej hĺbky po zotmení. 

Lekár už len musel konštatovať smrť. Rodinu táto tragédia mimoriadne zasiahla. Jeho manželka sa zrútila. Nachádzala sa totiž celý čas na brehu a všetko videla na vlastné oči.

Mútne vody vodnej nádrže Teplý Vrch vystrašili už nejedného človeka.

Pozrite si nedávnu reportáž, kedy sa doma v bazéne utopilo iba trojročné dieťa:

Súvisiace články

Najčítanejšie správy