Mladík bez vodičáku sa prevrátil do kanálu. Zomrel mladý človek, ďalší traja sú zranení

Mladík bez vodičáku sa prevrátil do kanálu. Zomrel mladý človek, ďalší traja sú zranení

CHMIŇANY / 20-ročný mladík bez vodičáku viezol v aute troch kamarátov a skončilo sa to nešťastím. S autom vleteli do odvodňovacieho kanála. Jeden z mladíkov prišiel pri nehode o život. Ďalší traja sú zranení.

​Osobné auto, v ktorom sa viezli mladí muži, skončilo v odvodňovacom kanáli, prevrátené na streche. V čase, keď prišli na miesto záchranné zložky, boli pri vozidle dvaja zranení muži. "Pri vozidle boli dve osoby, obidve v ošetrení záchranárov," povedal Stanislav Dziak, veliteľ zásahu, HaZZ Prešov. Posádke havarovaného auta privolali na pomoc záchranárov a hasičov. Jedného zraneného odviezli do nemocnice. Druhému, žiaľ, už pomôcť nedokázali.

"Jedna osoba bola ťažko zranená, u druhej lekár konštatoval smrť," vyjadril sa Dziak. "Náraz neprežil 27-ročný spolujazdec. Vodič bol prevezený do nemocnice s podozrením na stredne ťažké zranenia," uviedol hovorca KR PZ PO Daniel Džobanik.

Ľahšie zranení boli aj ďalší dvaja mladí muži. Presné okolnosti a príčiny nehody vyšetrujú policajti. Mladíka, ktorý šoféroval, podrobili dychovej skúške. Podľa ich zistení za volantom nemal, čo robiť. "Dychová skúška bola u vodiča negatívna. Bolo však zistené, že vodič nie je držiteľom vodičského oprávnenia," doplnil Džobanik.

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

05:40 Krimi
06:15 Ranné noviny
08:35 Bez servítky
05:20 Súdna sieň
06:10 Moja mama varí lepšie ako tvoja
07:25 Moja mama varí lepšie ako tvoja
05:40 Policajti v akcii
06:45 Prvé oddelenie
07:10 Prvé oddelenie
05:05 Zabi nudu! II.
05:10 Tashiho svet
05:25 Pat a Mat
06:45 Jak změřit svět
08:55 Let’s Dance: Revolution
10:45 Já, kocour