Pri nehode autobusu a trolejbusu sa zranila jedna žena

Pri nehode autobusu a trolejbusu sa zranila jedna žena

BRATISLAVA / Autobus sa zrazil s trolejbusom. Stalo sa to dopoludnia v Bratislave na frekventovanej križovatke v blízkosti autobusovej stanice. Najprv to vyzeralo, že pri nehode sa nikto nezranil, no popoludní sa prihlásila jedna cestujúca, že je zranená.

Vodič medzimestskej linky pravdepodobne nestihol dobrzdiť a narazil do pred ním idúceho trolejbusu. Svedkovia nehody nám mimo kamier popísali čo sa udialo. Najskôr počuli obrovskú ranu. Vzápätí už uvideli autobus, ktorý skončil v zadnej časti trolejbusu.

Ihneď si všimli vodiča medzimestskej linky, ktorý po náraze, zrejme stále v šoku z toho čo sa stalo, sedel nehybne za volantom. Všade na ceste zostalo množstvo skla. Autobus mal kompletne zdemolovaný predok a nárazom sa mu odtrhlo pravé spätné zrkadlo.

Hovorca dopravného podniku Martin Chlebovec dodáva: "Približne okolo 11 tej dopoludnia prišlo na ulici Mlynské Nivy k zrážke vozidla autobusového prepravcu s trolejbusom dopravného podniku."

Ľudia začali krátko po nehode postupne vystupovať z autobusu. Vyzeralo to tak, že sa nikomu nič nestalo. Svedkovia si však všimli jednu zakrvavenú cestujúcu. Tá však zrejme v šoku z miesta nehody odišla.

"Krátko popoludní bolo dopravnému podniku nahlásené zranenie maloletej cestujúcej. Odhadovaná škoda na trolejbuse dopravného podniku je približne 20 tisíc eur," povedal Martin Chlebovec.

Na križovatke boli na pár metrov dlhom úseku blokované 2 jazdné pruhy. Policajti miesto nehody označili a všetko podrobne zadokumentovali. Uvedenú nehodu vyšetrujú bratislavskí dopravní policajti. 

Z času na čas dochádza k nehodám vozidiel MHD:

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

10:20 Česko Slovensko má talent ...To naj
12:00 Pán Božský
14:20 Chlapec, ktorý sa stane kráľom
11:05 Dizajnérske duo Nate a Jeremiah I.
12:00 Najkrajší dom v ulici
12:45 Bez servítky
10:55 Vraždy v Brokenwoode V.
13:20 12 podmienok dedičstva: Nekompromisný osud
15:50 Samé šťastie
11:40 Matematické príšerky I.
12:05 Bolek a Lolek
12:20 Krtko
09:45 Fukušima
11:55 Tajemná zahrada
13:40 Tankový prapor