Krvavý útok vo Vranove nad Topľou: Žena bodla nožom svojho druha do brucha

Krvavý útok vo Vranove nad Topľou: Žena bodla nožom svojho druha do brucha

VRANOV NAD TOPĽOU / Medzi mužom a ženou z Vranova nad Topľou došlo k ostrej výmene názorov. Skončilo sa to zásahom polície a záchranárov. Muža s bodnou ranou na bruchu odviezli do nemocnice. Ženu zatkli policajti.

​Byt na najvyššom poschodí, kde sa to všetko udialo, zapečatili policajti. Útoku nožom, ktorým mala podľa polície žena napadnúť jej druha, predchádzala ostrá hádka. Podľa susedov sa však krik z tohto bytu ozýval pravidelne. Často dokonca zasahovali aj policajti. "Oni sa stále hádali, aj v noci tam bol stále krik," povedala obyvateľka Vranova nad Topľou. Dráma medzi partnermi sa odohrala v jednej z bytoviek vo Vranove nad Topľou. Muž bodnutý nožom skončil v nemocnici.

Ženu podozrivú z trestného činu zadržali policajti. "Nožom o celkovej dĺžke 23 cm, bodla žena jej druha do brucha, čím mu spôsobila stredne ťažké zranenia," uviedol hovorca KR PZ PO Daniel Džobanik. "Utrpel bodné poranenie brucha, bol prevezený do nemocnice vo Vranove nad Topľou," vyjadril sa hovorca Operačného strediska ZZS Jozef Minár. "Je po operácii a momentálne je v stabilizovanom stave," ozrejmila hovorkyňa siete nemocníc Svet zdravia Jana Fedáková.

Muž mal šťastie, že rana nebola hlboká a nezasiahla životne dôležité orgány. Obaja partneri boli podľa polície v čase skutku pod vplyvom alkoholu. "Ak by došlo k hlbšiemu preniknutiu hrotu a čepele noža do brušnej dutiny, došlo by k zasiahnutiu brušnej srdcovnice s následným vykrvácaním a smrťou poškodeného," uviedol Džobanik.


Presné okolnosti tohto skutku vyšetruje polícia. 56-ročnú ženu, ktorú zadržali policajti, mal bodnutý muž, podľa slov susedov dlhé roky týrať. Podľa ľudí z okolia chodila často zbitá, s modrinami po tele. "Rozprávala, že zase ju bil, kopal do nej, ťahal ju za vlasy, to bolo na dennom poriadku," povedala obyvateľka Vranova nad Topľou. "V prípade dokázania viny hrozí obvinenej trest odňatia slobody na 5 - 12 rokov," dodal Džobanik.

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

09:20 Chlapec, ktorý sa stane kráľom
12:10 Shrek
14:00 Twilight sága: Nov
08:45 Nová záhrada
09:45 Nové bývanie
10:50 Dom snov do 100 dní
09:00 Samé šťastie
11:25 Denník slabocha
13:50 Vražedné Miami
09:20 Ocko hrdina
09:30 Rozprávanie o víle Amálke
09:40 Chrumka a Čipsík I.
09:15 Proxima
11:15 Krokodýl Dundee rytířem
12:55 Ledová sezóna