FOTO: Po čelnej zrážke pomáhali leteckí záchranári, v aute sa viezli dve osoby a dieťa

FOTO: Po čelnej zrážke pomáhali leteckí záchranári, v aute sa viezli dve osoby a dieťa

NOVÝ RUSKOV / Na začiatku obce Nový Ruskov v smere od Sečoviec v okrese Trebišov došlo v pondelok k vážnej dopravnej nehode. Na mieste zasahovali všetky záchranné zložky, vrátané leteckých záchranárov.

K vážnej dopravnej nehode privolali na pomoc aj záchranársky vrtuľník z Košíc, informujú leteckí záchranári na svojej webovej stránke. Išlo o čelnú zrážku osobného motorového vozidla s nákladným vozidlom. 

V osobnom aute sa viezli 3 osoby, z toho jedno dieťa. Iba 10-mesačné dieťa sa podľa informácií TV JOJ nachádzalo na sedadle spolujazdca. Vodičku osobného auta po vyslobodení ošetrili a s poraneniami oboch horných a dolných končatín odovzdali do starostlivosti pozemných záchranárov.

"Posádka leteckých záchranárov si následne prevzala 70-ročnú spolujazdkyňu, ktorá utrpela vážnu zlomeninu predkolenia, neskôr došlo k zástave obehu. Záchranári okamžite zahájili kardiopulmonálnu resuscitáciu, ktorá bola úspešná. Pacientka bola v umelom spánku v kritickom stave vrtuľníkom prevezená do UN L. Pasteura v Košiciach," priblížili leteckí záchranári. 

Ostatní účastníci dopravnej nehody, našťastie, obišli bez zranení. 

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ/Polícia SR/ATE

Najnovšie na JOJ.SK

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

11:05 Captain Marvel
13:40 Pravá blondínka 2
15:50 Nová záhrada
12:55 Slovácko sa nesúdi
13:35 Záchranári
14:30 Záchranári
12:40 Kosti V.
13:40 Kosti V.
14:40 Dr. Harrow
13:15 Viking Vicky
13:30 Zatancuj si s Nely
13:40 Volám sa Caillou V.
13:15 Rin Tin Tin
15:05 Můj kámoš špión
16:55 Kdybych měl křídla