TV JOJ disponuje letákom, v ktorom sa autor vyhráža vláde aj prezidentke. Či ide o možný teroristický útok rieši polícia aj SIS

TV JOJ disponuje letákom, v ktorom sa autor vyhráža vláde aj prezidentke. Či ide o možný teroristický útok rieši polícia aj SIS

BRATISLAVA / Televízia JOJ disponuje výhražným letákom, ktorý požaduje demisiu vlády. Autori dávajú vláde ultimátum. Vyzývajú kabinet na odchod s termínom do 31.marca a tvrdia, že nebudú vyjednávať.

Odkaz adresovali vláde, ako aj prezidentke. V liste sa odosielatelia vyhrážajú likvidáciou budov, ako aj áut a tvrdia, že dokonca zhorí v plameňoch Úrad vlády. Celé Slovensko bude podľa nich v plameňoch. 

Či ide o možný teroristický útok, už rieši nielen polícia, ale aj Slovenská informačná služba. "SIS sa spolu s Policajným zborom intenzívne venujú hrozbám voči ústavným činiteľom a štátnym orgánom, ktoré sa začali vo zvýšenej miere objavovať najmä vo virtuálnom prostredí sociálnych sietí, alebo v anonymných podaniach prostredníctvom listových zásielok," uviedla v stanovisku Slovenská informačná služba.

Autori uvádzajú, že majú k dispozícii aj adresy rodín politikov a predstaviteľov štátu.

Zdroj: noviny.sk

Najnovšie na JOJ.SK

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

05:40 Krimi
06:15 Ranné noviny
08:35 Bez servítky
05:20 Súdna sieň
06:00 Moja mama varí lepšie ako tvoja
07:20 Moja mama varí lepšie ako tvoja
05:35 Policajti v akcii
06:30 Prvé oddelenie II.
07:05 Prvé oddelenie II.
05:00 Fidlivareška
05:15 Tashiho svet
05:25 Pat a Mat
06:30 Králové hor
08:20 Miloš Forman: Co tě nezabije…
10:15 Hledá se Yetti